Випускають чотири снаряди за хвилину: Британія передасть Україні гаубиці М109 (відео)

Британці купили й передадуть Україні понад 20 САУ. Вони стріляють на 15-30 км, випускають 4 снаряди за хвилину. Про це йдеться у сюжеті проекту FreeДом, передають Патріоти України.

"Ми готові продовжувати те, що ми робили із самого початку. Надавати зброю та проводити підготовку щодо її використання. Завдяки цьому Україна зможе зробити те, чого насправді хочуть всі українці - вигнати агресора зі своєї країни", — заявляв прем'єр Британії Борис Джонсон.

Вибивати агресора стане легше, адже Британія передасть Україні два з гаком десятка самохідних артустановок М109. Ця гаубиця перебуває на озброєнні всіх країн НАТО. Сучасна система наведення, підвищена дальність стрільби й прохідність. Крім цього, проблем з боєприпасами до М109 не буде, адже ця установка стріляє буквально всіма типами снарядів свого калібру.

САУ М109 здатна знищити живу силу противника, броньовану техніку і навіть сучасний танк. Гаубиця обладнана автоматичною системою управління вогнем з балістичним обчислювачем. Комп'ютер враховує буквально все - від швидкості вітру до рівня тиску. Також присутня резервна система управління, якщо основну виведуть з ладу. Крім того, система дуже швидкострільна.

Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу, - заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...