"Випили з отруйних грудей Ірини Фаріон": Сніжана Єгорова назвала Раду "божевільнею", а українських дітей "яничарами" та "зрадниками"

Українська телеведуча та акторка Сніжана Єгорова назвала сьогоднішнє покоління дітей манкуртами, яничарами та зрадниками. Вона також образливо висловилася про Верховну Раду України дев'ятого скликання, а захисників української мови та культури обізвала чортами, які "кричать за три копійки". Заяви знаменитості пролунали під час прямого ефіру на YouTube-каналі 7 лютого, передають Патріоти України.

При цьому в більшості проблем Єгорова звинуватила країни Заходу. "Верховна Рада України дев'ятого скликання – це божевільня, яку ми, дорослі люди, допустили. І коли ось ці чорти, активісти, божевільні, які випили з отруйних грудей Ірини Фаріон якісь перекручені уявлення про нашу історію та наші цілі, кричать якісь гасла, які їм прищепили чужі люди, не зацікавлені в розвитку цієї країни і дітей... Вони тупо повторюють кричалки, їм платять за це три копійки. І ми бачимо, що наші діти виявилися абсолютно дурними, неосвіченими і позбавленими дару передбачення", – сказала акторка.

На її думку, у всьому винні західні партнери України, які начебто брали участь у написанні підручників для українських школярів. "Ми пропустили ціле покоління дітей, які вже навчалися в оновленій версії нової української школи. Для яких підручники писали наші західні партнери. Які у нас під боком із наших власних дітей сформували манкуртів, яничарів, ворогів та зрадників, які нам розповідатимуть, що вони сильні і у них все попереду. І впевнені в тому, що їм потрібно завойовувати місце під сонцем. Їм вкладають у свідомість, що всіх людей, народжених у "совку", потрібно закатати в асфальт, і тоді настане їхнє щасливе майбутнє", – увійшла в роль телеведуча.

Єгорова переконана, що такої ж концепції дотримуються і на українському телебаченні, куди недопускають інакодумців. А насправді, як можна зробити висновок із монологу зірки, ми нібито стали очевидцями певної теорії змови, яку захід намагається провернути в Україні.

"Наших дітей хочуть засунути в троянського коня, напхати їх як оселедець у банку, і як порох відправити його [коня] на таран великої російської культури. Вони використовують наших дітей як гарматне м'ясо. Їм потрібно, щоб ми посварилися, воювали, ненавиділи одне одного", щоб земля стала безлюдною і нічиєю. У цей час вони викуплять ці землі і стануть власниками їхніх ресурсів", – спробувала переконати своїх шанувальників Єгорова.

При цьому захід нібито цікавить не лише чорнозем України, а те, що знаходиться в глибині нашої землі – практично вся таблиця Менделєєва. "Вони чудово знають, заради чого хочуть перетворити наших дітей на шалених псів, бісів, і виймають із них душу", – підсумувала телеведуча.

Під час ефіру Сніжана Єгорова також згадала про колишнього чоловіка та батька її малолітніх дітей, шоумена Антіна Мухарського. Його актриса назвала "справжнім Іудою, який хайпує на ситуації, що склалася, і рекламує свою нову книгу".

Довідка.

Яничари – регулярна піхота Османської імперії в 1365-1826 роках. Яничарські війська виконували також поліцейські та каральні функції у державі.

Манкурти – взята в полон людина, бездушний раб, який повністю підпорядковується господареві і не пам'ятає нічого з попереднього життя.

Експерт назвав місяць, коли ЗСУ будуть готові до масштабного контрнаступу

вівторок, 31 січень 2023, 15:56

ЗСУ знадобиться кілька місяців, щоб освоїти нові зразки Західної зброї і підготувати масштабний контрнаступ. Як зазначив військовий експерт Сергій Грабський в ефірі каналу "Freeдом", існує "певна циклічність" в поставках військової техніки і в процесі ...

Кулеба розповів, скільки західних танків Україна отримає під час першої хвилі поставок

вівторок, 31 січень 2023, 15:54

Україна отримає 120-140 сучасних західних танків Leopard 2, Challenger 2, M1 Abrams у "першій хвилі" поставок. Також Київ розраховує на французькі танки Leclerc, рішення про передачу яких наразі немає. Про це під час брифінгу повідомив міністр закордон...