Виписано ордера на арешт: На відому білоруську співачку завели кримінальну справу за образу Лукашенка

Анжеліка Агурбаш

Білоруська співачка Анжеліка Агурбаш повідомила про порушення проти неї кримінальної справи про розпалювання ворожнечі і образу президента Лукашенка — в т. ч. за участь в акціях солідарності біля посольства Білорусі в Москві. Про це вона повідомила в Instagram, зазначають Патріоти України.

За словами Агурбаш, білоруська влада оголосила її в розшук і зажадали її екстрадиції та арешту. При тому офіційно про порушення кримінальної справу стосовно Агурбаш не повідомлялося.

«Схоже, Лукашенко не зупиниться, поки не знищить усіх нас, наші життя, долі і наше майбутнє. І наша подальша бездіяльність і зволікання може обернутися справжньою катастрофою для Білорусі», — сказала Агурбаш у відеозверненні, закликавши всі політичні рухи, партії і «небайдужих людей» об'єднати зусилля, щоб домогтися народного референдуму і обговорення нового проекту Конституції.

Нагадаємо, що раніше до акцій солідарності проти Лукашенка приєднався фронтмен проекту Brutto Сергій Міхалок, який написав пісню «Воїни Світла», яка стала гімном євромайдан. Музикант заявив, що музиканти Brutto не визнають результати виборів в 2020 році і не вважають Олександра Лукашенко законним президентом.

Заборона виїзду чиновникам за кордон: Прикордонна служба зробила уточнення щодо неприданих для служби

понеділок, 30 січень 2023, 13:23

Заборона на виїзд держслужбовцям окрім як у відрядження вже діє, вона стосується і осіб, які непридатні до військової служби, або мали інші підстави для виїзду. Про це заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі національного те...

"Астрономічні цифри": У Defence Express назвали кількість винищувачів для закриття неба над Україною і їхню вартість

понеділок, 30 січень 2023, 12:44

У Повітряних силах України оголосили реальну потребу у багатофункціональних винищувачах, які зможуть забезпечити охорону повітряного простору: це п'ять авіабригад або 180 літаків. Її навряд можливо вважати завищеною, проте кошти для неї потрібні астрон...