
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало адміністративний протокол з конфлікту інтересів щодо Тернопільського міського голови Сергія Надала, який впродовж війни виписував собі максимальні премії. Про це повідомляється на сайті НАЗК, передають Патріоти України.
Розмір премій міг досягати 250% від посадового окладу мера міста. "Мер Тернополя з 2021 та протягом 2022 року преміював себе в максимальному розмірі та надавав собі допомогу на оздоровлення, матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань також у максимальних гранично допустимих обсягах", - йдеться в повідомленні.
У НАЗК зазначають, що це містить ознаки порушень, передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів передбачено штраф від 1700 до 3400 гривень (ч. 1 ст. 172-7 КУпАП). За вчинення дій чи ухвалення рішень в умовах реального конфлікту інтересів - штраф від 3400 до 6800 гривень (ч. 2 ст. 172–7 КУпАП).
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...