Вирішальна битва - Ердоган проти Киличдароглу: У Туреччині стартував другий тур виборів президента

У Туреччині у неділю, 28 травня, відбувається другий тур президентських виборів, о 8 ранку відкрилися виборчі дільниці, передають Патріоти України.

Виборці обиратимуть поміж двох кандидатів - чинним президентом Реджепом Тайїпом Ердоганом та лідером опозиції Кемалем Киличдароглу. Право голосу в країні мають 60 мільйонів 721 тисячі 745 громадян.

Нагадаємо, у першому турі президентських виборів у Туреччині Ердоган набрав 49,52%, Киличдароглу 44,88%, лідер "Альянсу предків" Сінан Оган - 5,17%. Останній підтримав у другому турі кандидатуру Ердогана. Ердоган править країною 20 років, спочатку як прем'єр-міністр 2003 року, а від 2014 року - як президент.

Росія втрачає вплив: ще один "партнер" відвернувся від Кремля, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 5:00

Росія втрачає вплив на своїх сусідів через військове вторгнення в Україну. Про це заявив економіст і науковий співробітник програми з Росії та Євразії британського аналітичного центру Chatham House Тімоті Еш, коментуючи слова президента Казахстану Каси...

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...