Вирішує все: Береза назвав ціну, за яку Європа "продала" Україну в ПАРЄ (відео)

Повернення Росії до Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) - це спроба європейців "відбілити" імідж РФ заради бізнес-співпраці. Про це заявив в ефірі ObozTV член української делегації в ПАРЄ, народний депутат України (позафракційний) Борислав Береза, повідомляють Патріоти України.

"Сер Роджер Гейл, глава британських консерваторів і великий друг України, сказав, що колись Іуда продав Христа за 30 срібняків, а зараз ми побачили, як Європа продала Україну за 70 млн євро", – процитував він.

Йдеться про борг Росії перед РЄ. Після того, як РФ позбавили права голосу в ПАРЄ, вона відмовилася виплачувати членські внески. І її заборгованість на сьогодні становить приблизно 75 млн євро.

"Вперше в історії ПАРЄ відмовилася від своїх повноважень накладати санкції на тих, хто порушує права людини й міжнародні домовленості, анексує чужу територію, переслідує людей за сексуальні або релігійні погляди, за гендерною ознакою і т. д. Зараз Парламентська асамблея – орган, який майже нічого не може", – обурився нардеп.

На думку Берези, справа не тільки в грошах. "Ще були країни, які підтримали цю доповідь, бо самі могли потрапити під санкції. Зараз вони вийшли з-під санкцій, і щасливі. А те, що питання України теж стояло на кону, – їх не хвилює", – пояснив він.

Депутат закликав Україну зробити висновки і теж почати працювати винятково у власних інтересах: "Так, такий світ. Ми маємо захищати тільки себе. Крім нас цього ніхто робити не буде".

"Гроші, на жаль, вирішують велику кількість питань у Європі. Це прагматизм. І ми повинні теж займатися економікою, будувати країну й займатися самі собою. У Європі поважають сильних і багатих. Якщо ми станемо багатими – нам буде легше спілкуватися з європейцями",– наголосив політик.

Береза додав, що санкції проти РФ залишаються в силі. "Санкції були продовжені минулого тижня, ніхто їх знімати не буде. Зараз це спроба іміджево відбілити Росію. Європейці показують, що це їхній бізнес-партнер, із яким можна працювати: "Бачите, вони не такі токсичні, їх навіть повернули в ПАРЄ", – передав він.

На його думку, президент України Володимир Зеленський вже не зможе змінити ситуацію. "Як? Уже все відбулося. Як він може вже змінити? Це потрібно було робити заздалегідь, хоча б 3-4 тижні тому. А зараз... Як відомо, після бійки кулаками не махають", – сказав Береза.

Депутат висловив сподівання, що зараз Великобританія і США допомагатимуть Україні повернути з російської в'язниці незаконно захоплених у полон моряків.

Хіти тижня. Так сильно боїться за життя? У мережі показали відео "царського" кортежу Путіна в Парижі

понеділок, 16 грудень 2019, 14:30

У мережі з'явився відеозапис, як президент Росії Володимир Путін їде з величезним кортежем на зустріч у Нормандському форматі в Парижі. Відео російського кортежу у себе на сторінці в Facebook виклав народний депутат Олексій Гончаренко, передають Патріо...

Через тиск Зе! команди: Марина Порошенко заявила, що покидає Український культурний фонд (відео)

понеділок, 16 грудень 2019, 14:18

Голова Українського культурного фонду Марина Порошенко заявила про дострокове припинення повноважень у ньому. Про це вона повідомила у своєму відеозверненні, яке опубліковане на сайті "Європейської солідарності" та у Facebook лідера "ЄС" Петра Порошенк...