Вирішуватиме скандальний суддя Вовк: Порошенка намагаються зняти з виборів через суд

Позов подав відомий провокатор

Шостий Апеляційний адміністративний суд Києва розглянув позов проти лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка з вимогою зняти його з реєстрації за порушення ведення передвиборної агітації та передав справу на розгляд Окружного адміністративного суду Києва. Про це йдеться в повідомленні політсили “Європейська солідарність”, зазначають Патріоти України.

У партії п’ятого президента України переконані, що ця справа не має жодних правових перспектив. Разом з тим в політсилі стурбовані можливим результатом подій, враховуючи скандальну репутацію Окружного суду та його голови Павла Вовка, “який штампує одне одіозне рішення за іншим”.

“Партія «Європейська Солідарність» розцінює намір зняти з виборів лідера партії Петра Порошенка як елемент тиску на нашу політичну силу, яка веде активну кампанію і послідовно протистоїть російському реваншу”, – йдеться в повідомленні.

Крім цього у Порошенка пообіцяли оскаржити рішення Шостого апеляційного адміністративного суду у Верховному суді.

Між тим колишній радник Порошенка Юрій Бірюков звернув увагу на те, що ініціатором цього дійства є Андрій Хілько, який вимагав зняти Володимира Зеленського з президентських виборів, а також вітавший його з перемогою.

"В этой новости "прекрасно" все.

И то, что инициатором всего этого балагана стал некто Андрей Хилько. Нет, ни о чем не говорит эта фамилия? Ну, а если я напомню про иск с требованием снятия Зеленского с выборов? О, вспомнили? А если еще и вспомнить о том, что Андрей Хилько потом радостно поздравлял Зеленского с победой?

И то, что рассматривать будет судья Вовк. Ну, да, признавший национализацию Приватбанка незаконной. Ага, решивший, что Саакашвили находился в Украине последние 5 лет. И так далее.", - написав Бірюков у соцмережі.

"Розстелили червоний килим перед ватажком зграї викрадачів": Ізраїльський журналіст про візит Путіна

неділя, 26 січень 2020, 13:26

Аміт Сегаль зізнався, що йому соромно через те, із якими почестями зустріли в Ізраїлі російського президента. Ізраїльський журналіст Аміт Сегаль вчора написав у себе в Фейсбуці пост, який викликав дуже багато коментарів, відгуків та перепостів, зазнача...

Сумний спадок: За Меркель німці почали вважати ворогом демократичну Америку, а не реваншистську деспотію Росії, - журналіст

неділя, 26 січень 2020, 12:59

Невеселі висновки, хоча це все вже стало наочним... Окрім посилення економічної співпраці ФРН з Росією період правління федерального канцлера Ангели Меркель також вирізняється цілеспрямованою роботою зі створення позитивного іміджу Росії, тоді як Сполу...