Вирішуватиме скандальний суддя Вовк: Порошенка намагаються зняти з виборів через суд

Позов подав відомий провокатор

Шостий Апеляційний адміністративний суд Києва розглянув позов проти лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка з вимогою зняти його з реєстрації за порушення ведення передвиборної агітації та передав справу на розгляд Окружного адміністративного суду Києва. Про це йдеться в повідомленні політсили “Європейська солідарність”, зазначають Патріоти України.

У партії п’ятого президента України переконані, що ця справа не має жодних правових перспектив. Разом з тим в політсилі стурбовані можливим результатом подій, враховуючи скандальну репутацію Окружного суду та його голови Павла Вовка, “який штампує одне одіозне рішення за іншим”.

“Партія «Європейська Солідарність» розцінює намір зняти з виборів лідера партії Петра Порошенка як елемент тиску на нашу політичну силу, яка веде активну кампанію і послідовно протистоїть російському реваншу”, – йдеться в повідомленні.

Крім цього у Порошенка пообіцяли оскаржити рішення Шостого апеляційного адміністративного суду у Верховному суді.

Між тим колишній радник Порошенка Юрій Бірюков звернув увагу на те, що ініціатором цього дійства є Андрій Хілько, який вимагав зняти Володимира Зеленського з президентських виборів, а також вітавший його з перемогою.

"В этой новости "прекрасно" все.

И то, что инициатором всего этого балагана стал некто Андрей Хилько. Нет, ни о чем не говорит эта фамилия? Ну, а если я напомню про иск с требованием снятия Зеленского с выборов? О, вспомнили? А если еще и вспомнить о том, что Андрей Хилько потом радостно поздравлял Зеленского с победой?

И то, что рассматривать будет судья Вовк. Ну, да, признавший национализацию Приватбанка незаконной. Ага, решивший, что Саакашвили находился в Украине последние 5 лет. И так далее.", - написав Бірюков у соцмережі.

Скрепи у захваті: Відома британська газета оскандалилася з фото "російського" Криму

п’ятниця, 23 серпень 2019, 13:15

The Guardian опублікувала світлину з фестивалю "Таврида - АРТ". Британська газета The Guardian написала, що окупований РФ Крим є частиною Росії, опублікувавши знімок з півострова. Про це повідомляють в Telegram-каналі "RT російською", передають Патріот...

"Порошенко дозволив захоплювати рабів": Пропаганда "ДНР" вигадала нову страшилку про Україну

п’ятниця, 23 серпень 2019, 11:45

Пособниця бойовиків для росТБ розповіла, що сама бачила документ, нібито підписаний п`ятим президентом України Петром Порошенком. Терористка "ДНР" на прізвисько Боня розповідала про українців, які приїжджали на Донбас за "рабами". За її словами в інтер...