"Вирішуватимуть люди зі зброю": Піонтковський дав прогноз, хто може стати наступником Путіна

Наступником Володимира Путіна на посту президента Росії може стати перший заступник голови адміністрації президента РФ Сергій Кирієнко або секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев. Це питання вирішуватимуть силовики, люди зі зброєю, передають Патріоти України.

Але хто б це не був, йому доведеться розплачуватись за страшні помилки свого попередника, заявив російський публіцист Андрій Піонтковський.

Він вважає, що успіхи ЗСУ на фронті можуть спричинити переворот у Кремлі і зміну влади, хоча в будь-якому разі Путін не вічний і на його місце все одно прийде нова людина.

"Вирішуватимуть силовики, люди зі зброєю. А Кирієнко – з іншої породи. Крім того, істинне прізвище Кирієнка, яке він носив до 19 років – Ізраїтель. І якщо для України президент-єврей – це цілком нормальні обставини, то не для глибинно антисемітської Росії", – наголосив Піонтковський.

Публіцист навіть спрогнозував, як наступник Путіна звалить на нього всю відповідальність за війну в Україні. "Товариш Путін здійснив низку серйозних помилок в українському питанні. Це м'який варіант. А жорсткий варіант, це, вибачте, але я цитую класика, знаменитий рядок із вірша Галича – "Оказался наш отец не отцом, а с*кою"", – сказав російський публіцист.

Тягнуть час, коли Україна поринає в пітьму: У Пентагоні заявили, що поки не планують передачу Україні систем Patriot

середа, 30 листопад 2022, 7:59

Міністерство оборони США поки не планує розпочати поставки систем Patriot для захисту українського неба від російських ракетних атак. Про це заявив речник Пентагону Пет Райдер, передають Патріоти України. Він зазначив, що протиповітряна оборона України...

"Очевидно, що йому було погано": Представник української делегації прокоментував госпіталізацію Лаврова на саміті G20

середа, 30 листопад 2022, 7:54

Під час саміту G20, який проходив на Балі 15-16 листопада, місцева преса повідомила, що міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров був госпіталізований через погане самопочуття, передають Патріоти України. В МЗС РФ цю інформацію намагалися спростува...