Вирішили пустити в розхід? Високопоставлені генерали Кім Чен Ина, відправлені у Росію, можуть перебувати на лінії фронту

Частина північнокорейських генералів, що прибули до Росії, щоб воювати проти України, вже можуть перебувати у зоні бойових дій. Наразі остаточне підтвердження цього шукає Національна розвідувальна служба Південної Кореї (NIS), передають Патріоти України.

Південнокорейська розвідка також вказала на мовний бар'єр між військовими з КНДР та РФ, який нині росіяни намагаються подолати. Про це представники NIS заявили на закритому засіданні комітету з розвідки парламенту Південної Кореї, повідомляє Yonhap.

Видання з посиланням на представника правлячої Партії влади народу Лі Сон-Квеуна та представника головної опозиційної Демократичної партії Пак Сун Вона, які входять до парламентського комітету з розвідки розповіло про деякі з озвучених розвідкою на засіданні тез.

Так, у NIS заявили, що деякі північнокорейські генерали, а також частина військ, направлених Пхеньяном на допомогу Росії, можуть вже перебувати у зонах бойових дій.

"Мобілізація військ між Північною Кореєю та Росією триває. Ми перевіряємо можливість розгортання частини (північнокорейського) персоналу, включаючи високопоставлених військових, на передову", – повідомили у південнокорейській розвідці.

У NIS також розповіли, що нині російські військові навчають північнокорейських солдатів більш ніж 100 військовим термінам російською мовою. Але поки це не допомагає подолати труднощі, зумовлені мовним бар'єром.

Також розвідка Південної Кореї вважає, що на літаку, що здійснив 23-24 жовтня перельоти між Москвою і Пхеньяном, ймовірно, перевозили високопоставлених російських силовиків, які залучені до розгортання військ КНДР у Росії.

Водночас у Південній Кореї зазначили, що своїх військових Пхеньян направляє до Росії не просто так, і що нещодавній візит міністра закордонних справ КНДР до Росії мав на меті обговорити додаткове розгортання та те, чим саме РФ розплатиться за живу силу.

Вас може зацікавити:У багатьох містах України зникли горобці: чому орнітологи б'ють на сполох

"Завдяки технологічній співпраці з Росією, Північна Корея, схоже, готова запустити військовий розвідувальний супутник, який їй не вдалося зробити в травні. Ми уважно стежимо за можливістю сьомого ядерного випробування після президентських виборів у США", — заявили в NIS.

"Непогана новина": Портников пояснив, як Трамп планує домовлятися із Путіним

середа, 22 січень 2025, 17:40

Новий президент США Дональд Трамп має намір домовлятися із диктатором Путіним, використовуючи інструменти тиску свого попередника Байдена. Таку думку висловив відомий україський журналіст Віталій Портников, передають Патріоти України. "Непоганою новино...

"Економіка ХХІ століття не може бути ізольована": Експерт оцінив, скільки ракет Росія здатна виробляти щомісяця

середа, 22 січень 2025, 17:22

В Росії не мають можливості нарощувати виробництво за окремими показниками. РФ досягла стелі. Наразі там у змозі виробляти 140-160 ракет щомісяця. Про це йшлося у розмові полковника запасу ЗСУ, військового експерта Сергія Грабського в ефірі "Київ 24", ...