"Вирішили закидати тілами все підряд, ставлення, як до "м'яса": Окупант поскаржився на командування. Перехоплення

Військовослужбовець ЗС РФ із Донецького напрямку розкритикував ставлення командування до своїх підлеглих, які для нього - "гарматне м’ясо". Також він висловив обурення щодо кадрових перестановок у підрозділі й здійснення поповнення поточних втрат за рахунок "мобіків", передають Патріоти України.

На військові будні окупант жалівся в телефонній розмові другу. Її перехопили фахівці Головного управління розвідки Міноборони України та оприлюднили на загал.

Під час бесіди загарбник зізнався, що його нерви вже "на межі", бо російські командири "як були тварюками, так і залишилися". Зазначив, що безпосереднім його начальником є звичайний рядовий.

"Ну, я зрозумів, ставлення, як до м’яса", – спробував поспівчувати йому товариш. Окупант сказав, що у ставленні до підлеглих командири з-поміж росіян чи будь-які інші начальники нічим між собою не відрізняються."Зараз вони вирішили закидати тілами все підряд, ледь не "вагнерівців" зробили, бл*дь", – висловився він.

За його словами, нове командування хоче "повністю розман*ячити" власну піхоту. "Пацани, головне, тримайтеся – найголовніше. За що? Уже питання, за що триматися, одному Богу відомо – за голову чи за яйця?" – обурився він.

Також додав, що командири розмолотили його злагоджений бойовий підрозділ повністю "", поповнивши його мобілізованими. "Побігли незрозуміло куди. Як була під*расія, так і залишилася… Але в принципі я вже нічому не дивуюся", – констатував окупант.

Водночас у ГУР МО нагадали, що за кожен воєнний злочин, здійснений проти України, військовослужбовцям ЗС РФ буде справедлива відплата.

HIMARS взяв участь у нараді російських офіцерів під Херсоном - семеро поїхали "вантажем 200" (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 10:59

Декількома днями раніше російські паблики писали, що на території тимчасово окупованої Херсонської області під ударом ЗСУ опинився штабу 7-й дивізії ВДВ, в якому на той час проводилася нарада, передають Патріоти України. А наразі у мережу виклали відео...

"Вперше в історії": У Зеленського розкрили "божевільні" витрати Путіна на війну в Україні

вівторок, 26 вересень 2023, 10:43

У 2024 році російський диктатор Володимир Путін вирішив витратити на армію рекордні 11 трильйонів рублів. Це майже вдвічі більше, ніж 2023 року. Про це написав керівник Офісу президента Андрій Єрмак у мережі, передають Патріоти України. Він зазначив, щ...