"Вирішив потестувати яйця Путіна": Андрусів пояснив, що стоїть за заявою Макрона про можливість відправки військ в Україну

"Макрон зробив дуже цікавий і несподіваний хід. Раптом він заявив про можливість відправки військ в Україну. Це здавалось божевіллям, і вой, який піднявся в ЄС, - черговий доказ цьому. Але несподівано Макрон не включив задню, і ніхто не заявив, що його не так зрозуміли, і що мова йшла про інструкторів. То ж що відбувається?" - пише у своєму блозі український блогер, політичний аналітик Віктор Андрусів, передають Патріоти України, і продовжує:

"Важлива ремарка. Макрон не грає у вибори. У нього йде другий строк, і йому не треба переживати за рейтинги. А от за що йому треба переживати – це як він піде. Попри те, що він в цілому досить нормальний президент, у нього немає якихось масштабних історичних проривів. Тому можливість вирішити війну в Україні могла б стати такою амбіцією.

У мене є припущення, що Макрон вирішив потестувати яйця Путіна. Останній постійно погрожує застосувати ядерну зброю і зробити “кінець світу” у випадку перекидання військ країн НАТО в Україну. Однак давайте уявимо, що це сталось. Французький спецназ приймає участь у бойових діях, штурманув якусь позицію, взяв полонених. Чи піде Путін на ядерний конфлікт? Я думаю, що навряд чи. Аналогічно як погрожував і не зробив цього, коли нам надавалась різноманітна зброя.

Я думаю, що стратегія Макрона – поставити Путіна в тупик, вихід із якого – тільки переговори з сильної позиції. Макрон зрозумів, що Путін, який не може справитись з ЗСУ, не може претендувати на перемогу над військами країн НАТО. І поява таких військ в Україні переламає кампанію не на його користь. Бравада про ядерну зброю теж під питанням. Якщо Путін задумає використати ядерку, то взагалі виникає питання, а для чого була ця війна два роки з втратами, і що він виграє по факту. Переговори зі збереженням лиця для Путіна – реальний вихід за умов появи військ іншої держави.

Насправді я думаю, що з цього нічого не буде. Ініціатива Макрона буде запльована союзниками і французькими політиками. Але кожний раз, коли в якогось європейського лідера виростають яйця, хай і не надовго, ситуація різко змінюється на нашу користь. Шкода, що не надовго".

Ворог намагався штурмувати, але щось пішло не так: Прикордонники взяли в полон трьох окупантів на Донеччині (відео)

субота, 13 квітень 2024, 17:44

Прикордонники Волинського загону взяли в полон трьох окупантів під час ворожого штурму наших позицій в районі Новомихайлівки. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України. Відомо, що до бійців Волинського загону заг...

Часів Яр може повторити долю Авдіївки: Експерт дав невтішний прогноз і вказав на головні проблеми

субота, 13 квітень 2024, 17:30

Місто Часів Яр на Донеччині може повторити долю Авдіївки, яку росіяни захопили у лютому 2024 року, якщо у нас не буде достатньо сил для його захисту. Про це ТСН.ua розповів Ігор Романенко, військовий експерт, генерал-лейтенант у відставці та заступни...