
Колишній народний депутат Михайло Добкін, який є одним з претендентів на посаду мера Харкова, відзначився кількома витівками на День перемоги над нацизмом, 9 травня. Про це повідомляє RegioNews, передають Патріоти України.
Одіозний політик, який відомий по ряду скандалів, під час свята годував людей кашею на польовій кухні в Харкові. Як повідомляється, Добкін особисто взявся демонструвати свій кулінарний талант в приготуванні перловки жителям міста.



Також Добкін заспівав пісню "Темная ночь". Примітно, що в ролі співака він себе спробував на телеканалі кума російського президента Володимира Путіна Віктора Медведчука "Перший незалежний". Цей канал було утворено за допомогою журналістів, які потрапили під санкції через проросійську пропаганду в Україні.
"Темная ночь" – популярна в Радянському Союзі пісня, яку спочатку виконав Марк Бернес, а потім переспівав російський співак і один із улюбленців Путіна Йосип Кобзон. Кобзон активно підтримував окупацію півострова Крим, приїжджав виступати на окупований Донбас та провідував у лікарнях поранених російських окупантів.
З приводу цього "годування ветеранів" Михайлом Добкіним в мережі з'явилися обурені коментарі. "Та з його рук я б і чорної ікри не взяв", - зауважив один з коментаторів.


Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...