"Вирізали нирку і відправили на фронт": Окупант розповів про "лікування" важкопоранених у "ДНР". Перехоплення

Росії не вистарчає "гарматного м'яса", яке швидкими темпами закінчується в Україні. Тому солдатів відправляють назад на фронт навіть після важких операцій з видалення органів. Про одну з таких історій розповів російський окупант в телефонній розмові зі своїм товаришем. Аудіоперехоплення оприлюднило Головне управління розвідки МО України, передають Патріоти України.

Окупант розповів про випадок, коли важкопораненого російського солдата швидко повернули на фронт після нефректомії. "Знайомий товариш... уламком *бануло його. Вирізали йому одну нирку. Відпустили додому. Ну як додому? Посидів місяців два, подзвонили, знову забрали з однією ниркою", – розповів окупант.

При цьому документального оформлення операції не було, який лікар її робив теж невідомо. "Нирки у нього по факту нема. По паперах це ніде не проходить... Його десь на полі бою підбило, нирку вирізали, додому відпустили відлежатися і все. Нема нічого взагалі. Хто робив операцію взагалі невідомо. Вирізали нирку в Ясинуватій, відвезли потім відлежуватись в Донецьк...", – розповів окупант.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...