
Росії не вистарчає "гарматного м'яса", яке швидкими темпами закінчується в Україні. Тому солдатів відправляють назад на фронт навіть після важких операцій з видалення органів. Про одну з таких історій розповів російський окупант в телефонній розмові зі своїм товаришем. Аудіоперехоплення оприлюднило Головне управління розвідки МО України, передають Патріоти України.
Окупант розповів про випадок, коли важкопораненого російського солдата швидко повернули на фронт після нефректомії. "Знайомий товариш... уламком *бануло його. Вирізали йому одну нирку. Відпустили додому. Ну як додому? Посидів місяців два, подзвонили, знову забрали з однією ниркою", – розповів окупант.
При цьому документального оформлення операції не було, який лікар її робив теж невідомо. "Нирки у нього по факту нема. По паперах це ніде не проходить... Його десь на полі бою підбило, нирку вирізали, додому відпустили відлежатися і все. Нема нічого взагалі. Хто робив операцію взагалі невідомо. Вирізали нирку в Ясинуватій, відвезли потім відлежуватись в Донецьк...", – розповів окупант.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...