
Росії не вистарчає "гарматного м'яса", яке швидкими темпами закінчується в Україні. Тому солдатів відправляють назад на фронт навіть після важких операцій з видалення органів. Про одну з таких історій розповів російський окупант в телефонній розмові зі своїм товаришем. Аудіоперехоплення оприлюднило Головне управління розвідки МО України, передають Патріоти України.
Окупант розповів про випадок, коли важкопораненого російського солдата швидко повернули на фронт після нефректомії. "Знайомий товариш... уламком *бануло його. Вирізали йому одну нирку. Відпустили додому. Ну як додому? Посидів місяців два, подзвонили, знову забрали з однією ниркою", – розповів окупант.
При цьому документального оформлення операції не було, який лікар її робив теж невідомо. "Нирки у нього по факту нема. По паперах це ніде не проходить... Його десь на полі бою підбило, нирку вирізали, додому відпустили відлежатися і все. Нема нічого взагалі. Хто робив операцію взагалі невідомо. Вирізали нирку в Ясинуватій, відвезли потім відлежуватись в Донецьк...", – розповів окупант.
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...