Виселення УПЦ МП з Лаври. Підсанкційний олігарх Новинський погрожує Українській державі

Братія УПЦ МП, яка має залишити всі будівлі Києво-Печерської лаври через розірвання угоди аренди, вирішила оскаржувати рішення у Європейському суді з прав людини, якщо не вийде в українських судах. Про це повідомив екснардеп, протодиякон Московського патріархату Вадим Новинський.

Новинський упевнений, що церква виграє справу в ЄСПЛ, а українська влада буде змушена змінити рішення та виплатити УПЦ компенсацію. «Звісно, Церква буде звертатися до судових інстанцій, намагатися опротестувати дії влади, апелюючи до чинного законодавства... Але відверто скажу, що в країні, де навіть президент може проігнорувати рішення Конституційного суду, сподіватися на перемогу в судовому спорі – невдячна справа», – заявив він.

Підсанкційний олігарх зазначив, що рішення щодо Києво-Печерської лаври приймалися з порушенням чинного законодавства, з абсолютно надуманими та притягнутими за вуха аргументами. «Це вже другий етап плану з видворення УПЦ з Лаври: перший мав місце кілька місяців тому, коли Церква відібрала низку храмів у верхній частині лаврського комплексу. На жаль, це супроводжується кампанією шельмування ієрархів, запровадження санкцій проти духовних осіб на підставі надуманих, бездоказових звинувачень, захопленнями храмів, спробами шантажу, тиску та підкупу щодо священників – з метою переманити їх до нової, ініційованої владою «церкви»», – написав Новинський.

Розширити потенціал: Пентагон планує залучити стартапи Кремнієвої долини для розробки зброї

понеділок, 27 березень 2023, 18:57

Пентагон стурбований залежністю від кількох великих компаній-розробників технологій для американської армії, що виникла в рамках консолідація оборонної промисловості США. Там вважають, що співпрацю щодо розробки продуктів для військової галузі потрібно...

Генерал розповів, яка ще військова техніка потрібна Україні для успішного контрнаступу

понеділок, 27 березень 2023, 18:50

Якщо Росія досі намагається брати кількістю, то в України чудовий шанс брати саме якістю. Тим більше в контексті надання Україні західного озброєння для проведення успішного контрнаступу, передають Патріоти України. У якому співвідношенні правильно рах...