
Російські окупанти на тимчасово захопленій території Херсонської області окупанти продовжують протиправні прикриватися мирним населенням. Загарбники масово виселяють людей з їхніх будинків у двох населених пунктах області. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у Facebook, передають Патріоти України.
"На тимчасово захопленій території Херсонської області окупанти продовжують протиправні дії щодо мирного населення. Так, надходить інформація про масове виселення жителів з їх приватних будинків в Приозерному і Трифонівці", - йдеться в повідомленні. Зазначається, що в районі населеного пункту Чонгар окупанти погрожують місцевому населенню смертю та змушують допомагати у фортифікаційному обладнанні позицій.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: