Вища рада правосуддя відкрито показала свої цінності: Суддю з "Миротворця" відправили в почесну відставку

Вища рада правосуддя врятувала суддю-сепаратистку Наталію Булавіну від "ганебного звільнення". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє проект «Prosud», передають Патріоти України.

Йдеться про суддю Наталію Булавіну, яка до окупації Луганська працювала головою Краснодонського міськрайонного суду Луганської області. Встановлено, що від початку окупації вона залишилася на окупованій території й зараз працює головою ради суддів та суддею «верховного суду» так званої «ЛНР». Після окупації частини Луганської області Булавіна не зверталася з проханням про переведення до іншого суду на підконтрольній Україні території, а просто написала заяву про відставку, яку Вища рада правосуддя без проблем задовольнила ще у 2018 році.

«Оцініть як це відбувалось: у грудні 2014 року Наталія Булавіна пише заяву про відставку та направляє її до Вищої ради юстиції. У 2015-му ВРЮ задовольняє заяву Булавіної й відправляє відповідне подання до Верховної ради, проте, та не встигає її розглянути до зміни закону про судоустрій. У 2017 році Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) рекомендує звільнити Булавіну з посади судді за вчинення дисциплінарного проступку. Вища рада правосуддя розглядає рекомендацію ВККС, також до ВРП приходить лист від СБУ де зазначається, що «голова Краснодонського міськрайонного суду Луганської області Булавіна Н.І. брала участь у нарадах з обговорення кримінального та кримінально-процесуального кодексів «ЛНР». Проте ВРП відмовляється звільняти Булавіну та вирішує, що СБУ не було надано потрібних доказів, а тому замість ганебного звільнення її відправили в почесну відставку з усіма виплатами та пенсією», - зазначається у повідомленні.

«А тому можемо «подякувати» ВРП за те, що судді «верховного суду» так званої «ЛНР» отримують пенсію з наших податків», - підсумовує «Prosud».

Москва хоче перехитрити світ: РФ сформувала "тіньовий флот" із сотні танкерів для експорту нафти в умовах санкцій, - FT

неділя, 4 грудень 2022, 6:25

Цього року РФ придбала 29 супертанкерів, здатних перевозити понад 2 млн барелів кожен. Як повідомляє Financial Times, Росія непомітно накопичила "флот" з більш ніж 100 танкерів, щоб транспортувати нафту новим покупцям в умовах західних санкцій, передаю...

Україна готова надати Росії "гарантії безпеки": Арахамія назвав головні умови

неділя, 4 грудень 2022, 0:29

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Україна готова надати Росії так звані гарантії безпеки. Для цього країна-агресор має насамперед вивести з території нашої держави всі свої окупаційні війська та виконати низку інших умов. Про це Ар...