Катар прокоментував пошкодження будівлі свого посольства в Києві внаслідок російської атаки в ніч на 9 січня, висловивши "глибокий жаль" і назвавши війну в Україні "українсько-російською кризою". Відповідний допис опублікували в соціальній мережі Х, передають Патріоти України.
"Держава Катар висловлює глибокий жаль у зв'язку з пошкодженням будівлі свого посольства в Україні внаслідок обстрілу столиці Києва минулої ночі й водночас підтверджує, що жоден із дипломатів або співробітників посольства не постраждав", – ідеться в дописі.
Відомство наголосило на потребі убезпечення посольств і дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій та цивільних об'єктів "від наслідків криз" і забезпечення захисту їхнього персоналу, не згадуючи війни і Росії як агресора. "Міністерство також підтверджує незмінну позицію держави Катар щодо необхідності врегулювання українсько-російської кризи шляхом діалогу й мирних засобів, у відповідності до принципів міжнародного права і Статуту Організації Об'єднаних Націй, а також висловлює повну підтримку всім міжнародним зусиллям, спрямованим на зниження рівня ескалації", – написала пресслужба посольства.
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...