Виснажена армія Путіна загрузла в Україні, ЗСУ у найближчі місяці стануть сильнішими, - Financial Times

Україна повільно, але впевнено переходить на західні види озброєння, і процес стане незворотнім, якщо песимізм Заходу з приводу її перспектив у війні з Росією не зросте до критичної точки. Таку думку висловив у великому матеріалі для авторитетного західного видання Financial Times професор з досліджень війни King's College London Лоуренс Фрідмен, передають Патріоти України.

На його думку, раз росіяни намагаються завершити завоювання Луганської області в боях за Сєвєродонецьк, то вона, ймовірно, змогла навести порядок в логістиці. І зосередила зусилля на реалістичних цілях - при цьому використовуючи свої переваги, зокрема, артилерію і авіацію.

Такі зміни можуть мати серйозні політичні наслідки. І на заході, в Україні. Оскільки вони впливають на українську мораль, яка вже й без того похитується після трьох важких місяців війни. Такий песимізм заохочує роздуми про те, що Києву слід домовлятися з Москвою, поступившись частиною території заради припинення жахів війни. Але, з іншого боку, песимізм, наприклад, Сполучених Штатів в цьому плані актуалізує питання про постачання зброї.

Як прикладом - дискусії у Вашингтоні з приводу відправки реактивних систем залпового вогню HIMARS. Занепокоєння про те, як Кремль може відреагувати на удари на території РФ, які ЗСУ зможе наносити за допомогою американської зброї, було швидко збалансоване потребою дати можливість українській армії нівелювати нинішню вогневу перевагу окупантів з РФ.

Проте Україна повільно, але впевнено переходить на Західну важку зброю. Такий процес, зі зрозумілих причин, вимагає безліч часу і не може пройти ідеально ‒ через небезпечні умови війни. Але, незважаючи на це, Україна в найближчі місяці стане сильнішою, особливо в питанні вогневих можливостей дальньої дії, вважає Фрідмен. Правда в тому, що виснажена армія диктатора Путіна остаточно загрузла у ворожій їй Україні, яка з кожним днем стає все сильніше.

Україна отримає далекобійні снаряди від США: Речник Путіна Пєсков вже відреагував на новину

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:42

У Вашингтоні констатували, що готові надати нашій державі ракети, які мають великий радіус польоту. Водночас Кремль не забарився з відповіддю. У керівництві держави-терористки "попросили" звернути увагу на промову Путіна, де той каже, що начебто Росії ...

Самі зруйнували й тепер "допомагають": Окупанти цинічно похизувалися відкриттям у Сєвєродонецьку "пункту обігріву" (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:28

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області загарбники відкрили перший пункт обігріву. У місті, яке окупанти зруйнували, перетворивши на місто-привид, залишивши людей виживати без тепла і світла, та ще й замінувавши його по периметру, нелюди влашту...