Високодуховне посольство держави-агресора назвало "дикістю" відмову Британії надати візу російському дипломату

У дипвідомстві заявили, що Лондон раніше нібито сам запросив російського делегата.

Посольство РФ у Британії. Фото: Вікіпедія.

Невидача візи представнику МЗС Росії, який прямував на конференцію з питань свободи ЗМІ в Лондоні, «виглядає дико». Про це йдеться в повідомленні посольства Росії в Британії, передають Патріоти України.

У дипвідомстві уточнили, що Лондон раніше нібито сам запросив російського делегата і акредитував його, проте в підсумку «зірвав поїздку». У посольстві додали, що британці могли «взяти на озброєння» практику США, які «славляться подібними ексцесами».
На конференцію з питань свободи ЗМІ також не пустили представників RT і Sputnik. МЗС Британії заявив, що відмовив їм в акредитації, звинувативши в поширенні дезінформації. За даними російського посольства, RT повідомили, що на конференції немає місць. Кремль назвав це рішення абсурдом.

Міжнародна конференція з питань свободи ЗМІ (Global Conference for Media Freedom) проводиться Великобританією спільно з Канадою 10-11 липня. Очікується, що в ній візьмуть участь чиновники, представники громадських організації та близько 1 тис. журналістів.

Джерело: РБК.ру

Хіти тижня. Відома піарниця стала спікером нового глави ОПУ (фото)

четвер, 20 лютий 2020, 1:00

Про неї відомо, що її комунікаційне агентство Vector PR займається піар і контент-маркетингом для середнього та великого бізнесу. Пізніше Зарівна пообіцяла дати офіційний коментар з приводу свого призначення.

Ахметов витісняє Коломойського в боротьбі за вплив на Зеленського – західні ЗМІ

четвер, 20 лютий 2020, 0:31

Створення лояльного до президента України Володимира Зеленського телеканала "Україна 24" – крок бізнесмена Ріната Ахметова для посилення впливу на Банкову. Одним із кроків із нейтралізації Коломойського став запуск нового телеканала медіагрупи Ахметова...