"Високодуховно": Російський священик похрестив окупантів за допомогою мішків для тіл загиблих (фото)

Священик з Уфи (Башкортостан, РФ), протоієрей Віктор Іванов прибув на фронт в Україну, щоб охрестити двох окупантів. Під час проведення обряду він використовував мішки для тіл загиблих військових. Про це сам священик розповів у соцмережі, передають Патріоти України.

Так, через відсутність посудин, у яких зазвичай проводять хрещення, він використав чорні пластикові пакети. На повалене дерево поставили ящик з-під боєприпасів, а зсередини розстелили мішок. На це дерево встановили Казанську ікону Божої Матері.

"Для ніг принесли картонну коробку, яку також простелили мішком", – розповів Іванов.

За його словами, обряд пройшов добре – "народилися" двоє нових християн Сергій та Іоанн. Чорні пакети учасників дійства не збентежили. Протоієрей навіть побачив у цьому певний "символізм". "У хрещенні людина вмирає для гріха і вони хрестилися в "похоронних" пакетах; народжується нова людина – воїн Христа, а вони руки опускали в ящик з-під боєприпасів. Благодать Божа для християн, як боєприпаси для солдатів. І чим більше, тим краще!", – написав він.

"Воду оставили в 19 км от нас, между минными полями": Окупант поскаржився дружині на погане забезпечення (аудіо)

четвер, 8 червень 2023, 20:54

Російські окупанти жаліються на погане забезпечення їхньої армії і готові самовільно покинути частини. Про це йдеться в перехопленій розмові окупанта зі своєю, мабуть, дружиною. Запис розмови оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборон...

"Ми святіші за Папу Римського": Російський генерал вразив цинічною заявою

четвер, 8 червень 2023, 19:27

Російський професор, генерал Євгеній Бужинський після підриву Каховської ГЕС пропонує вчинити ще один теракт - знищити Київську ГЕС, щоб загинуло якомога більше українців. Кровожерливому росіянину не сподобалось те, що "українці живуть мирним життям", ...