"Високодуховно": Російський священик похрестив окупантів за допомогою мішків для тіл загиблих (фото)

Священик з Уфи (Башкортостан, РФ), протоієрей Віктор Іванов прибув на фронт в Україну, щоб охрестити двох окупантів. Під час проведення обряду він використовував мішки для тіл загиблих військових. Про це сам священик розповів у соцмережі, передають Патріоти України.

Так, через відсутність посудин, у яких зазвичай проводять хрещення, він використав чорні пластикові пакети. На повалене дерево поставили ящик з-під боєприпасів, а зсередини розстелили мішок. На це дерево встановили Казанську ікону Божої Матері.

"Для ніг принесли картонну коробку, яку також простелили мішком", – розповів Іванов.

За його словами, обряд пройшов добре – "народилися" двоє нових християн Сергій та Іоанн. Чорні пакети учасників дійства не збентежили. Протоієрей навіть побачив у цьому певний "символізм". "У хрещенні людина вмирає для гріха і вони хрестилися в "похоронних" пакетах; народжується нова людина – воїн Христа, а вони руки опускали в ящик з-під боєприпасів. Благодать Божа для християн, як боєприпаси для солдатів. І чим більше, тим краще!", – написав він.

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...