Високопоставлений український військовий публічно розкрив стратегічну інформацію, - Ганна Маляр

Військовий з високим званням публічно розкрив стратегічно важливу для ЗСУ інформацію. Про це повідомила в Facebook заступник Міністра оборони України Ганна Маляр, передають Патріоти України.

Вона зазначила, що Міноборони і СБУ запобігають витоку інформації про оборону України, щоб не нашкодити ЗСУ. "Днями СБУ встановлено, що в інтерв'ю військового з високим званням відомому виданню міститься інформація, яка за окремими показниками розкриває відомості про зміст стратегічних (оперативних) планів застосування Збройних Сил України, питаннях підготовки, організації ведення бойових дій. З приводу даного факту ведеться слідство у встановленому законом порядку", - повідомила Маляр.

За її словами, витік такого роду зриває плани ЗСУ, оскільки ворог коригує свої дії і використовує цю інформацію проти українських захисників.

Війська РФ не забирали тіла своїх загиблих під час відступу з Лимана: У мережі показали відео

четвер, 6 жовтень 2022, 7:48

Під час відступу з Лимана окупанти залишили тіла своїх солдатів. Щонайменше 15 російських "двохсотих" виявили українські військові після зачистки міста, передають Патріоти України. Наші захисники зняли на відео докази того, як "русскіє сваіх нє брасаю...

У країн НАТО немає вибору, вступ України має завершитися найближчими роками, - Огризко

четвер, 6 жовтень 2022, 7:37

Україна повинна стати членом НАТО протягом найближчих років - у нових політичних умовах країнам Альянсу доведеться прийняти це рішення, тому що іншого вибору у них немає. Про це в ефірі "Еспресо" сказав колишній міністр закордонних справ України Володи...