Збройні сили України знову поповнили запаси техніки та деякої зброї завдяки "російському лендлізу". Нові трофеї їм дісталися після звільнення міста Лиман на Донеччині. За словами військових, їх вистачило б на озброєння невеликої армії. Фото й відео із зачищених територій з'явилися в Telegram, передають Патріоти України.На кадрах воїни ЗСУ показали, як збирають трофеї після взяття Лимана. Окупанти просто покидали свої бронемашини, танки й боєкомплект – щось було трохи підбите, а щось ціле чи навіть зовсім нове. Всю цю техніку захисники звозили з полів і доріг, на деякій встигнувши замалювати фарбою знаки російського вторгнення Z та V.
Також уцілілі танки й БМП бійці витягували з дворів мешканців і територій підприємств, де їх під час окупації ховали військові ЗС РФ. "Тут вистачить трофеїв, щоб озброїти якусь невелику армію" – вказав на кількість трофеїв один із українських воїнів.
. У Польщі правоохоронці затримали 36-річного громадянина України, якого підозрюють у публічних погрозах на адресу президента країни Кароля Навроцького. Затриманому можуть висунути обвинувачення за статтею Кримінального кодексу Польщі, яка передбачає в...
РФ до переговорів можуть змусити дві ключові умови: посилення Збройних Сил України та їхні успіхи на фронті, а також погіршення економічної ситуації в РФ. Про це сказав політтехнолог, кандидат філософських наук. Автор YouTube каналу "Мотив Подорожнього...