Збройні сили України знову поповнили запаси техніки та деякої зброї завдяки "російському лендлізу". Нові трофеї їм дісталися після звільнення міста Лиман на Донеччині. За словами військових, їх вистачило б на озброєння невеликої армії. Фото й відео із зачищених територій з'явилися в Telegram, передають Патріоти України.На кадрах воїни ЗСУ показали, як збирають трофеї після взяття Лимана. Окупанти просто покидали свої бронемашини, танки й боєкомплект – щось було трохи підбите, а щось ціле чи навіть зовсім нове. Всю цю техніку захисники звозили з полів і доріг, на деякій встигнувши замалювати фарбою знаки російського вторгнення Z та V.
Також уцілілі танки й БМП бійці витягували з дворів мешканців і територій підприємств, де їх під час окупації ховали військові ЗС РФ. "Тут вистачить трофеїв, щоб озброїти якусь невелику армію" – вказав на кількість трофеїв один із українських воїнів.
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....