Вистава для Путіна чи реальна підготовка до війни? Білорусь перекидає бронетехніку на кордон з Україною (відео)

Білорусь перекидає бронетехніку під кордон з Україною. Було помічено ешелон із 50 одиниць техніки. Учора, 1 червня, в Гродненському районі Білорусі, на залізничних станціях "Коробчиці" та "Свислоч" йшла техніка. Про це повідомляє "Білоруський Гаюн", передають Патріоти України.

Серед техніки, яку перекидає Білорусь: 37 одиниць БМП, 5 ЗРК 9К33М3 "Оса", 2 Уралу, БРДМ-2, БТС-4, 2 одиниці основ для ЗРК "Оса" під тентом. Вся техніка належить Білорусі, на багатьох машинах можна помітити розпізнавальний знак — червоний квадрат.

Сьогодні вранці цей ешелон виїхав із Гродно. Він вже був помічений у Барановичах, а згодом в Івацевичському районі та у напрямку на Брест.

Зазначається, що більшість цієї техніки стояла в Хойниках від 7 травня, занурена на ешелон. За нашою журналістів, раніше її використали для зміцнення кордону з Україною на Гомельщині. Інша ж менша частина також використовувалася для посилення кордону з Польщею, а тепер її перевозять у напрямку Бреста.

Крім того, підприємство "Уралтрансмаш" (Уральський завод транспортного машинобудування. - Ред) 2 червня відправило до Білорусі ешелон самохідних гаубиць 2С3М "Акація". Там кажуть, що в техніці удосконалено засоби зв'язку, підвищено скорострільність та збільшено боєкомплект, а також проведено роботи з повного імпортозаміщення.

Самохідка 2С3М "Акація" озброєна 152-міліметровою гарматою та призначена для контрбатарейної боротьби, знищення бронетехніки, придушення тилів та руйнування оборонних споруд та комунікацій супротивника. За різними даними, у білоруській армії є понад сотня "акацій".

Щоб лишити українців без світла: Стало відомо, скільки витратила Росія на масовану ракетну атаку України 5 грудня

вівторок, 6 грудень 2022, 15:56

Росія випустила 5 грудня по Україні різні типи ракет на загальну суму в 400-500 млн дол. Про це свідчать підрахунки Forbes, передають Патріоти України. Так, видання посилається на інформацію Командування Повітряних сил про те, що окупанти під час масов...

"Без результату не повертайтеся": У Москві двірників змусили ночами розносити повістки

вівторок, 6 грудень 2022, 15:52

У Москві до тотальної мобілізації росіян приваблюють навіть двірників. Зокрема, співробітникам ДБК "Житловик" наказано розносити повістки до військкомату по Ломоносівському району, передають Патріоти України. Про це повідомили російські ЗМІ, визнані у ...