Вистрибнув зі штанів: Жириновський зганьбився, критикуючи Путіна на росТБ (відео)

Скандальний лідер Ліберально-демократичної партії РФ Володимир Жириновський влип у новий скандал. У ході телевізійних передвиборчих дебатів російський політик буквально вистрибнув зі штанів в запалі дискусії, зазначають Патріоти України.

Зазначимо, що Жириновський втратив штани під час своєї промови на передвиборчих дебатах на каналі ТВЦ. Звернемо увагу, що конфуз з лідером ЛДПР стався під час того, як він обрушився з критикою на тих, хто "влаштував капіталізм".

"Всі урядові міністри, всі губернатори, вони, так би мовити, комуністи", - заявив Жириновський. При цьому під гарячу руку Жириновського також потрапив і Володимир Путін, якого він назвав комуністом.

Однак його промову перервав казус - у Політика різко сповзли штани. Жириновський не замовк і трохи повільніше продовжив свій сірник, паралельно поправляючи одяг.


З архіву ПУ. Як Дніпро потерпає через перекриття Північнокримського каналу: Які Москва та її п'ята колона вигадує "страшилки", щоб змусити дати воду окупантам і що на це кажуть фахівці

субота, 18 вересень 2021, 1:00

в Херсонській області заболочених територій взагалі не спостерігається Андрій Пузанов. Підконтрольні Кремлю чиновники Криму, російські пропагандисти та деякі українські політики котрий рік поспіль переконують, що Україна потерпає через перекриття Півн...

На годиннику була інша дата: У РФ показали, як Путін сьогодні проголосував на виборах онлайн, але щось пішло не так (фото, відео)

п’ятниця, 17 вересень 2021, 22:45

Ще для дистанційного голосування в Росії потрібен мобільний телефон, якого у президента країни-агресора немає. Президент Росії Володимир Путін, який перебуває на самоізоляції, 17 вересня вперше в житті проголосував дистанційно на виборах до Держдуми. О...