
Сейсмічна активність, виявлена в районі витоку газу в трубопроводах, була викликана вибухами, що сталися у воді, а не в породі під морським дном, наголосив експерт. Витік на газопроводах "Північний потік-1" та "Північний потік-2" став результатом підводних вибухів. Про це йдеться у заяві сейсмолога Шведської національної сейсмічної мережі Бьорна Лунда, передають Патріоти України із посиланням на Reuters.
За словами Лунда, сейсмічна активність, виявлена в районі витоку газу в трубопроводах, була викликана вибухами, що сталися у воді, а не в породі під морським дном. Водночас прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен заявила, що не можна відкидати ймовірність саботажу. "Ми говоримо про три витоки з деякою відстанню між ними, і тому важко уявити, що це збіг", – зазначила глава датського уряду.
Міністр нафти та енергетики Норвегії Терьє Аасланд також погодився з тим, що причиною витоку міг стати саботаж. "Виходячи з інформації, яку ми бачили досі, багато що вказує на акти саботажу", – заявив він.
За словами Аасланда, уряд Норвегії у вівторок, 27 вересня, ухвалив рішення підвищити готовність до надзвичайних ситуацій щодо інфраструктури, наземних та морських установок на норвезькому континентальному шельфі.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...