Витік на "Північних потоках" був викликаний вибухами, - Reuters

Сейсмічна активність, виявлена в районі витоку газу в трубопроводах, була викликана вибухами, що сталися у воді, а не в породі під морським дном, наголосив експерт. Витік на газопроводах "Північний потік-1" та "Північний потік-2" став результатом підводних вибухів. Про це йдеться у заяві сейсмолога Шведської національної сейсмічної мережі Бьорна Лунда, передають Патріоти України із посиланням на Reuters.

За словами Лунда, сейсмічна активність, виявлена в районі витоку газу в трубопроводах, була викликана вибухами, що сталися у воді, а не в породі під морським дном. Водночас прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен заявила, що не можна відкидати ймовірність саботажу. "Ми говоримо про три витоки з деякою відстанню між ними, і тому важко уявити, що це збіг", – зазначила глава датського уряду.

Міністр нафти та енергетики Норвегії Терьє Аасланд також погодився з тим, що причиною витоку міг стати саботаж. "Виходячи з інформації, яку ми бачили досі, багато що вказує на акти саботажу", – заявив він.

За словами Аасланда, уряд Норвегії у вівторок, 27 вересня, ухвалив рішення підвищити готовність до надзвичайних ситуацій щодо інфраструктури, наземних та морських установок на норвезькому континентальному шельфі.

ЗСУ вчергове ліквідували високопоставленого окупанта

субота, 3 грудень 2022, 3:00

ЗСУ ліквідували російського полковника Дениса Давидова. Про це повідомляє рашистська газета «Мичуринская правда». Окупанту було 40 років. У 1999 році він закінчив Крюківську середню школу. Кадровий військовий, служив в Алтайському і Забайкальському кра...

У європейських столицях триває напружена робота: Зеленський розповів про підготовку спецтрибуналу для керівництва РФ

субота, 3 грудень 2022, 2:52

Президент Володимир Зеленський упевнений, що керівництву Росії не вдасться уникнути відповідальності за злочин проти України. Про це глава держави розповів у своєму відеозверненні до українців у ніч проти суботи, 3 грудня. Зеленський зазначив, що для о...