Витівки рептилоїдів? Мережу здивувало пророцтво з серіалу "Слуга народу"

У мережі згадали кадр із серіалу "Слуга народу", виробництва студії "Квартал 95", який дивним чином передрікає результати дострокових парламентських виборів в Україні. Зокрема, на схожість звернув увагу блогер "Баба і кіт", повідомляють Патріоти України.

Йдеться про третю серію третього сезону шоу (вийшла 29 березня 2019 року), де в кадрі показують карту України. У цей момент герой серіалу говорить, що "таким чином країна об'єдналася, крім Королівства Галицького і СРСР". На карті видно, що окремим кольором зафарбовано Львівську область, яка за задумом авторів і стала "Королівством Галицьким", а також Луганська та Донецька області - СРСР.

При цьому користувачі в мережі відзначають, що карта з серіалу дивним чином відображає електоральні результати дострокових виборів до Ради 21 липня 2019 року: "Слуга народу" отримала лідерство по всій Україні, крім Львівської області - де перемогла "Європейська солідарність" і Донецької і Луганської областей - де лідерство втримала "Опозиційна платформа - за життя". Користувачі в мережі дивуються таким збігам і жартома підозрюють, що все це - витівки рептилоїдів.

Росіяни запустили черговий фейк про українські школи і зганьбилися

п’ятниця, 3 лютий 2023, 13:00

Росіяни запустили черговий фейк про школи в Україні. Однак наробили помилок і зганьбилися. Так, прокремлівські Telegram-канали поширили брехливі світлини, передають Патріоти України. Вони нібито свідчать про зміни у навчальному плані однієї з українськ...

"На моїй пам'яті це вперше": З Лавровим в Африці трапилися "дві прикрі несподіванки" – Кулеба

п’ятниця, 3 лютий 2023, 12:29

З міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим трапилися "дві прикрі несподіванки" під час його січневого турне країнами Африки. Про це розповів керівник українського МЗС Дмитро Кулеба в інтерв'ю "BBC News Україна", передають Патріоти України. Пр...