Витівки рептилоїдів? Мережу здивувало пророцтво з серіалу "Слуга народу"

У мережі згадали кадр із серіалу "Слуга народу", виробництва студії "Квартал 95", який дивним чином передрікає результати дострокових парламентських виборів в Україні. Зокрема, на схожість звернув увагу блогер "Баба і кіт", повідомляють Патріоти України.

Йдеться про третю серію третього сезону шоу (вийшла 29 березня 2019 року), де в кадрі показують карту України. У цей момент герой серіалу говорить, що "таким чином країна об'єдналася, крім Королівства Галицького і СРСР". На карті видно, що окремим кольором зафарбовано Львівську область, яка за задумом авторів і стала "Королівством Галицьким", а також Луганська та Донецька області - СРСР.

При цьому користувачі в мережі відзначають, що карта з серіалу дивним чином відображає електоральні результати дострокових виборів до Ради 21 липня 2019 року: "Слуга народу" отримала лідерство по всій Україні, крім Львівської області - де перемогла "Європейська солідарність" і Донецької і Луганської областей - де лідерство втримала "Опозиційна платформа - за життя". Користувачі в мережі дивуються таким збігам і жартома підозрюють, що все це - витівки рептилоїдів.

Наче нічого не сталося?: Аліна Кабаєва вперше з'явилася на публіці після аборту (фото)

середа, 28 вересень 2022, 13:15

Днями Кабаєва відвідала турнір "Асоціації спортивних клубів Росії" у Підмосков'ї, куди з'їхалися юні спортсменки. І виступила перед публікою, що зібралася. Взявши до рук мікрофон Аліна з усмішкою на обличчі говорила юним талантам про те, що зараз у спо...

"Сам напівсліпий, живу на таблетках": Російський інструктор "втішив" мобілізованих заявою, що воювати доведеться всім (відео)

середа, 28 вересень 2022, 13:00

Так звана "часткова" мобілізація у Росії торкнулася абсолютно всіх. Інструктори відкрито кажуть, що на фронт відправлятимуть навіть тих, хто не підлягає призову. Зокрема, йдеться про людей з тяжкими хворобами та навіть з інвалідностями. Запис "мотиваці...