Виток надсекретної інформації з Москви: Глибоководний "Лошарик", вірогідно, був підбитий

Якщо надсекретний підводний човен ВМС РФ дійсно був атакований другою силою, вдвічі цікавіше яку таку "наукову" задачу виконували глибоководні російські диверсанти у Північній акваторії Європи.

У Росії побіжно визнали - підводний човен «Лошарік» вірогідно був підбитий. За останніми даними російських ЗМІ під водою сталася розгерметизація надміцного корпусу, яка спричинила за собою вибух акумуляторних батарей. Можливо вибух був причиною пожежі. Підозрюють «вплив зовнішнього об'єкта», зазначають Патріоти України.
Комісія під керівництвом головкому ВМФ Миколи Євменова розглядає три основні версії пожежі на підводному човні в Баренцевому морі. Про це пише РБК з посиланням на джерела, знайомі з ходом розслідування.
За словами одного з джерел, основних версій дві - це загоряння в електричному щитку, яке призвело до пожежі та вибуху, а також диверсія. Він підкреслив, що результатів розслідування поки немає, і обидві версії попередні.
Інше джерело видання також каже, що пожежу міг спровокувати «якийсь зовнішній вплив» - «зіткнення з зовнішнім об'єктом», яке спричинило за собою потрапляння води в акумуляторну батарею, її перегрів і вибух.
Місце розташування акумуляторів, як видно на схемі, знаходиться в середній частині підводного човна, таким чином, «зіткнення» з високою ймовірністю могло бути атакою або торпедуванням.

©hisutton

Хіти тижня. "Не удивлюсь, если завтра из Конституции будут изъяты положения о курсе Украины на НАТО и ЕС", - політолог

неділя, 15 вересень 2019, 18:00

Адже з "тією стороною" потрібно налагоджувати діалог і добиватися миру, за який проголосували 73%. "Не удивлюсь, если завтра из Конституции будут изъяты положения о курсе на НАТО и ЕС, «чтобы не провоцировать ту сторону», - додав він.

Хіти тижня. Мережа в шоці: Відома співачка грузинського походження закликала підтримати на виборах путінського кандидата (відео)

неділя, 15 вересень 2019, 17:00

в минулому році співачка якимось загадковим чином стала володаркою 200-метрової квартири в належному мерії будинку в центрі Москви. Російська співачка грузинського походження Діана Гурцкая викликала бурхливу реакцію соцмереж, підтримавши перед виборами...