Виток надсекретної інформації з Москви: Глибоководний "Лошарик", вірогідно, був підбитий

Якщо надсекретний підводний човен ВМС РФ дійсно був атакований другою силою, вдвічі цікавіше яку таку "наукову" задачу виконували глибоководні російські диверсанти у Північній акваторії Європи.

У Росії побіжно визнали - підводний човен «Лошарік» вірогідно був підбитий. За останніми даними російських ЗМІ під водою сталася розгерметизація надміцного корпусу, яка спричинила за собою вибух акумуляторних батарей. Можливо вибух був причиною пожежі. Підозрюють «вплив зовнішнього об'єкта», зазначають Патріоти України.
Комісія під керівництвом головкому ВМФ Миколи Євменова розглядає три основні версії пожежі на підводному човні в Баренцевому морі. Про це пише РБК з посиланням на джерела, знайомі з ходом розслідування.
За словами одного з джерел, основних версій дві - це загоряння в електричному щитку, яке призвело до пожежі та вибуху, а також диверсія. Він підкреслив, що результатів розслідування поки немає, і обидві версії попередні.
Інше джерело видання також каже, що пожежу міг спровокувати «якийсь зовнішній вплив» - «зіткнення з зовнішнім об'єктом», яке спричинило за собою потрапляння води в акумуляторну батарею, її перегрів і вибух.
Місце розташування акумуляторів, як видно на схемі, знаходиться в середній частині підводного човна, таким чином, «зіткнення» з високою ймовірністю могло бути атакою або торпедуванням.

©hisutton

Хіти тижня. "Ми маємо справу з ненормальними", - експерт про ймовірність нової кримської війни Путіна

неділя, 7 червень 2020, 1:00

Андрій Клименко – один із провідних експертів, які займаються аналізом ситуації в Криму із самого початку окупації. Андрій Клименко пояснив: «В Росії парад 9 травня на честь 75-річчя Перемоги скасували. Причина – щоби не заразити військових, слухачів в...

Хіти тижня. "Спочатку я почув характерний звук": На Донбасі боєць 28-ї ОМБр врятував побратимів, збивши російський безпілотник

неділя, 7 червень 2020, 0:35

Збройні формування Росії запустили безпілотник із вибухівкою на позиції сил ЗСУ, один із бійців збив літальний апарат. Про це повідомляється на сторінці 28-ї ОМБр імені Лицарів зимового походу, зазначають Патріоти України. Подія сталася кілька днів том...