Виток надсекретної інформації з Москви: Глибоководний "Лошарик", вірогідно, був підбитий

Якщо надсекретний підводний човен ВМС РФ дійсно був атакований другою силою, вдвічі цікавіше яку таку "наукову" задачу виконували глибоководні російські диверсанти у Північній акваторії Європи.

У Росії побіжно визнали - підводний човен «Лошарік» вірогідно був підбитий. За останніми даними російських ЗМІ під водою сталася розгерметизація надміцного корпусу, яка спричинила за собою вибух акумуляторних батарей. Можливо вибух був причиною пожежі. Підозрюють «вплив зовнішнього об'єкта», зазначають Патріоти України.
Комісія під керівництвом головкому ВМФ Миколи Євменова розглядає три основні версії пожежі на підводному човні в Баренцевому морі. Про це пише РБК з посиланням на джерела, знайомі з ходом розслідування.
За словами одного з джерел, основних версій дві - це загоряння в електричному щитку, яке призвело до пожежі та вибуху, а також диверсія. Він підкреслив, що результатів розслідування поки немає, і обидві версії попередні.
Інше джерело видання також каже, що пожежу міг спровокувати «якийсь зовнішній вплив» - «зіткнення з зовнішнім об'єктом», яке спричинило за собою потрапляння води в акумуляторну батарею, її перегрів і вибух.
Місце розташування акумуляторів, як видно на схемі, знаходиться в середній частині підводного човна, таким чином, «зіткнення» з високою ймовірністю могло бути атакою або торпедуванням.

©hisutton

Хіти тижня. "Что ж вы друга бросили, друзья?!": Дубінський засмучений через небажання "слуг" захистити його від санкцій США

субота, 23 січень 2021, 3:00

Скандальний нардеп переконаний, що такі дії однопартійців дискредитують президента країни. За словами нардепа, він вкрай здивований небажанням і не готовністю колег по фракції «зібратися, щоб обговорити необхідну реакцію на інсценовані нечистоплотними ...

Хіти тижня. "Шел в гости к ВСУ, дошел и умер": У мережі показали фото застреленого на Донбасі найманця "ЛНР" (фото 16+)

субота, 23 січень 2021, 2:00

У мережі з'явилося фото терориста російсько-окупаційних військ, який 15 січня покинув позиції бойовиків на Донбасі та був застрелений. Знімками убитого, а також його зброї (РПК) поділився в Twitter блогер Necro Mancer, повідомляють Патріоти України. Ут...