Витрати на оборону ФРН - американцям, а прибутки від проектів з агресором - німцям: Трамп згадав, як лаявся з Меркель через загрозу "Північного потоку-2"

Колишній президент США Дональд Трамп під час виступу на мітингу у Феніксі (штат Аризона) заявив, що будівництво газопроводу "Північний потік-2" незабаром буде завершено, а Росія завдяки цьому отримає мільярди доларів. Він згадав, як попереджав Ангелу Меркель про загрозу трубопроводу, зазначають Патріоти України.

Трамп наголосив, що канцлер ФРН Ангела Меркель, виступаючи на підтримку будівництва газопроводу, "робила це для Німеччини".

"Хоча я думаю, що цей газопровід - велика помилка для Німеччини", - сказав колишній президент США.

Як він вважає, Берлін може "підняти білий прапор".

"Оскільки все скінчено. Вони отримуватимуть 60-70% енергоносіїв з Росії", - стверджує Трамп.

Республіканець пригадав, що в минулому він говорив Меркель наступне: "Ми витрачаємо мільярди доларів на ваш захист від Росії, а ви платите мільярди і мільярди доларів Росії за енергоносії".

Республіканець вкотре виступив з твердженням, що шляхом введення санкцій йому вдалося серйозно ускладнити будівництво газопроводу, а діюча Вашингтонська Адміністрація на чолі з демократом Джо Байденом не перешкоджає реалізації проекту.

"Він схвалив найбільший трубопровід у світі - з Росії до Німеччини. І передбачається, що ми маємо захищати Німеччину", - вважає Трамп.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна ініціювала консультації з Єврокомісією та Німеччиною по "Північному потоку-2". За його словами, консультації мають проводитися з метою забезпечення дотримання принципів справедливості і безпеки в рамках розвитку енергопроектів.

Міністр підкреслив, що головною претензією є те, що угода Сполучених Штатів і Німеччини не розв'язувати питання безпеки України, яка страждає від запуску "Північного потоку-2".


Авто Шефіра перед замахом "оточили": Випадковий свідок нападу розповів подробиці

середа, 22 вересень 2021, 13:58

За словами свідка, він почув якийсь тріск під час стрілянини. З'явився перший свідок замаху на помічника президента України Сергія Шефіра. Він виявився будівельником, його об'єкт знаходиться в селі Трипілля Обухівського району, повідомляють Патріоти Ук...

"Нехай до нас їздять мирні люди": Продюсер Кондратюк вимагає у Зеленського заборонити виступи зірок РФ в Україні

середа, 22 вересень 2021, 13:30

Український шоумен Ігорь Кондратюк створив петицію, де вимагає у Зеленського негайно заборонити будь-які гастролі, виступи на фестивалях і корпоративи знаменитостей з Російської Федерації. Він проти того, щоб один артист виступав і для росіян-окупантів...