"Витирайте ноги!": "Свобода" провела акцію проти Портнова (фото)

Одіозний юрист розлютив активістів тим, що виступив проти ветеранів, які боролися проти Радянської окупації під час Другої світової війни.

Андрій Портнов. Фото: соцмережі.

Активісти партії "Свобода" розклали під Київським адміністративним судом фотографії Андрія Портнова, проросійського юриста і колишнього співробітника адміністрації президента Віктора Януковича. Акція викликала роздратування Портнова, який почав ображати активістів після публікації знімків з листівкою в своєму телеграм-каналі, передають Патріоти України.

Протест був спрямований проти припиненого за позовом Портнова рішення Київради про увічнення пам'яті "нацистських злочинців і причетних до Голокосту поліцаїв". Портнов виступив проти ветеранів, які боролися проти Радянської окупації під час Другої світової війни. На опублікованих фотографіях листівки фото Портнова, очі якого закриває червона стрічка. Напис на плакаті закликає "витирати об нього ноги". "Бродячі клоуни з партії "Свобода" розклали сьогодні під Київським адміністративним судом мої фото, протестуючи проти припиненого за моїм позовом рішення Київради про увічнення пам'яті нацистських злочинців і причетних до Голокосту поліцаїв", - написав він у своєму телеграм-каналі.

​Тепер можна: Зеленський вніс законопроект про відповідальність за брехню у е-деклараціях

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:36

Скандальне рішення КС, про пвдготовку котрого не міг не знати гарант. Вивіло з-під кримінальної відповідальності і самого Зеленського і сотні його "слуг" приховування від декларування статків до 2020 року, а також джерел їх походження. Президент Володи...

РНБО готує нове рішення щодо ситуації на Донбасі: Данілов розповів, що відбудеться після 7 грудня

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:30

На запитання про можливе загострення на фронті секретар РНБО відповів, що ситуація може погіршитися в будь-який момент. Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що РНБО готує нове рішення щодо ситуації на сході України, пові...