Вивести винищення українців на новий рівень: Американський Інститут вивчення війни пояснив, чому Росія хоче анексувати захоплені території до 1 жовтня

Російське військово-політичне керівництво спробує «анексувати» загарбані території України до чи після 1 жовтня, щоб незаконно залучити до мобілізації українських громадян. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни.

Саме ця дата є початком звичайного осіннього циклу призову у Росії. «Кремль, найімовірніше, включить українських громадян на окупованих територіях у російський призовний цикл, розширивши примусову мобілізацію для громадян України для боротьби проти України», – йдеться у звіті.

Наразі ця категорія не відповідає юридичним критеріям поточного указу Путіна про часткову мобілізацію. «Як і «російські громадяни» згідно з російським законодавством, українські чоловіки від 18 до 27 років на анексованих територіях отримають право на військову службу», – вказують експерти.

Водночас аналітики зауважують, що деяких українців уже мобілізовано у лави ЗС РФ. Так, «губернатор» Севастополя Развожаєв 25 вересня прозвітував про мобілізацію близько 2 тис. осіб в окупованому Криму і Севастополі. «Російська окупаційна влада насильно мобілізує українських мирних мешканців з усіх окупованих областей у меншій кількості», – зазначають аналітики.

Це узгоджується з введеними Росією обмеженнями на виїзд з окупованих територій чоловікам віком до 35 років. Окупантам у Мелітополі доручили сформувати до 10 жовтня «добровольчий батальйон до 3 тис. осіб».

А 26 вересня стало відомо про «мобілізацію» чоловічого населення Сватівського району Луганської області.

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...

Польща передислокувала свої ракетні комплекси Patriot до Варшави, - міністр оборони Блащак

неділя, 5 лютий 2023, 23:14

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив у неділю, 5 лютого про передислокацію зенітно-ракетних комплексів Patriot на військовий аеродром на захід від Варшави, де вони будуть залишатися. Посилення протиповітряної оборони біля польської столиці ві...