Вижили далеко не усі: Батальйон "мобіків" із Бєлгородської області кинули під Авдіївку після п'яти днів навчань

Цілий підрозділ, що складається повністю з російських мобілізованих, – 3-й батальйон 752-го мотострілецького полку – після короткої підготовки відразу кинули на передову. За півтора місяця регулярних штурмів Авдіївки поблизу Донецька із 350 осіб особового складу живих залишилося лише 115. Про це повідомляє DOXA, посилаючись на розповідь одного з військовослужбовців РФ, передають Патріоти України.

За його словами, резервісти перед відправленням на фронт проходили підготовку в місті Валуйки Бєлгородської області. У навчальній частині "мобіки" пробули два-три тижні, але навчали новобранців "щонайбільше п'ять днів". "Спочатку нам сказали, що ми не будемо на передовій, тому що людей вистачає, а відправлять у тил як резерв. За фактом усе вийшло навпаки", – розповів окупант.

Мобілізованих із дуже низьким рівнем підготовки кидали на штурми Авдіївки, де вони зазнавали великих втрат, оскільки військових відправляли туди лише з автоматами, без підтримки артилерії та техніки.

"Позиції у них обладнані так, що підійти дуже складно... З одними автоматами відправляють. Ми розуміємо, навіщо вони це роблять. Ті, хто служив раніше, кажуть, що за допомогою нас командири виявляють просто вогневі точки, а ми як наживка", – сказав військовий країни-агресора.

Тих загарбників, які відмовлялися брати участь у штурмах, в армії РФ переконують залишитись на позиціях, а якщо вони відмовляються – закривають у підвалі без теплих речей, води та їжі.

"У нас відвозять із передової та в селах у будинках, де ніхто не живе, садять у підвали. Людей тримають по три-чотири дні. Все залежить від того, хто скільки зможе витримати, коли зламають... Командування називає це мотивацією та гартуванням солдатського духу", – розповів "мобік".

Водночас командирів свого полку та батальйону новобранці майже не бачили та знають тільки їхні позивні, командування приїжджає на позиції лише з перевірками, а під час обстрілів втікає у тил.

"Командири взводів – це випускники військових училищ, які абсолютно без бойового досвіду. Звернутися до військової поліції чи прокуратури неможливо, всіх тримають у страху", – поскаржився військовий РФ.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 25 вересня

понеділок, 25 вересень 2023, 8:42

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 25.09.24 орієнтовно становлять:

Росія має проблеми з кваліфікованою піхотою, на фронт вимушено кидають десантників, - Калашніков

понеділок, 25 вересень 2023, 7:50

На 20-й місяць повномасштабної війни, в армії Росії відчувається брак кваліфікованої піхоти. Тому найбільш небезпечні для себе ділянки фронту агресор змушений закривати повітряно-десантними військами, передають Патріоти України. На це вказав офіцер пр...