
До тимчасово окупованого Луганська привезли 55 важкопоранених кадировців з підрозділу "Ахмат". Більшість з них – майбутні "двохсоті". Кадирівців навіть намагаються врятувати, що невластиво для окупантів. Однак, за даними джерел журналістів у розвідці, шанси вижити мають далеко не всі, передають Патріоти України.
Попри усі зусилля загарбників, кадирівці помирають у муках. Серпнева спека, яку упродовж останніх днів фіксують на Луганщині, лише додає загарбникам страждань. Пораненим кадирівцям вже не до тіктока, вони гниють живцем.
Також до Луганська привезли 38 поранених росіян, бойовиків та незаконно мобілізованих з тимчасово окупованих територій. Більшість із них у такому стані, що окупанти не можуть навіть встановити, хто до якого роду військ належав.
Усі медикаменти, яких в окупантів й так фактично нема, витрачають на кадирівців. Тим часом обгорілі та закривавлені російські військові і бойовики залишені напризволяще. За даними розвідки, з 38 поранених виживуть одиниці. Однак їм доведеться все своє життя страждати від наслідків поранень.
рамзан кадиров вихвалявся як тільки міг, що зібрав "елітний" загін бойовиків, який можна відправити в Україну. Однак згодом з'ясувалося, що "елітні" війська залишаться у чечні. Тепер батальйон "запад-ахмат" зніматиме тіктоки на території росії. Туди їх відправили, щоб "виконувати обов'язок перед батьківщиною".
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...