Визначено як ключовий пріоритет: Інтеграція винищувачів F-16 до ЗСУ пришвидшиться, - Міноборони

Міністерство оборони України створило спеціальну структуру для пришвидшення інтеграції багатоцільових літаків F-16 у загальну систему Сил оборони України. Структура має назву "Офіс-61". Програма матиме два етапи розгортання: "швидкий трек", розрахований до кінця 2024 року, і масштабування, написав перший заступник міністра оборони України, генерал-лейтенант Олександр Павлюк в Facebook.

Станом на листопад 2023 року за сприяння іноземних експертів в Україні триває оцінка аеродромів для багатоцільових винищувачів, а перші українські льотчики й інженери продовжують навчання на F-16, розпочате в серпні.

"Розвиток спроможностей тактичної авіації Повітряних сил ЗСУ, а разом із цим і переозброєння авіаційних бригад, - один із наших ключових пріоритетів", - підкреслив Павлюк.

Основними напрямами роботи стануть:

підтримка й розвиток інфраструктури аеродромів (авіаційних баз);

всебічний захист аеродромної інфраструктури включно із системою протиповітряної оборони;

відбір і навчання льотного складу й іншого авіаційного персоналу;

підтримка життєвого циклу літаків і логістичний супровід;

міжнародна комунікація й інші юридичні, фінансові, безпекові та адміністративні функції.


Міжнародний Червоний Хрест призупинив членство Білорусі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:54

Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у п'ятницю, 1 грудня, призупинив членство білоруського представництва. Про це повідомила пресслужба міжнародного Червоного Хреста (МФТЧХіЧП), передають Патріоти України. "Призупинення є результатом...

"У зв'язку з розширенням НАТО": Путін підписав указ про збільшення армії РФ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:29

Російський президент Володимир Путін підписав указ, який передбачає збільшення армії РФ на 170 тисяч осіб. Про це пише російська пропагандистська агенція URA.RU, передають Патріоти України. Таким чином загальне число ЗС РФ становитиме 1 мільйон 320 тис...