Визнання відмежування "батька" Києва від "дочки-батьковбивці" Москви: Православна церква Греції скликала Синод щодо ПЦУ

В Церковних кругах говорять, що Елладська православна церква скоріш за все стане другою після Вселенської патріархії з 15 канонічних помісних церков православного світу. котрі визнає автокефальний статус української сестри.

Елладська православна церква скликала Постійний Священний Синод, в рамках якого розгляне питання визнання Православної церкви України. Про це повідомляє Romfea.

Свою думку про визнання Православної церкви України Священним Синодом Церкви Греції будуть представляти доповідачі, призначені Священним Синодом. Прийняте церквою Греції рішення може вплинути на ситуацію з визнанням ПЦУ іншими помісними церквами. Сам Синод триватиме до 28 серпня.

Нагадаємо, 27 та 28 липня у Києві пройшли урочисті заходи з нагоди святкування 1031-ї річниці Хрещення Київської Русі. В рамках події відбувся перший хресний хід Православної церкви України, участь в якому взяли близько 15 тисяч прихожан. Після хресного ходу блаженніший митрополит Епіфаній заявив, що Елладська православна церква практично визнала автокефалію Православної церкви України. Присутність делегації Елладської православної церкви на святкових заходах ПЦУ слугувало відповідним сигналом.

Хіти тижня. В'язниця за сексуальні домагання: П’яна 20-річна пасажирка схиляла чоловіків до сексу у літаку

п’ятниця, 17 січень 2020, 18:30

Після відмови дівчина побила членів екіпажу і декількох пасажирів. 20-річна пасажирка літака авіакомпанії Etihad потрапила у в’язницю після того, як напилася і схиляла чоловіків до сексу під час польоту, передають Патріоти України з посиланням на Fox N...

"Грязные вбросы, или Зачем политиков называют геями и педофилами", - Береза

п’ятниця, 17 січень 2020, 17:28

"Меня утомила ситуация, когда вместо аргументированной критики и указания на ошибки, политика пытаются дискредитировать, обгадить или просто скомпрометировать. Целью является уже не исправление ошибки или улучшение ситуации, а желание обмазать дерьмом ...