"Взагалі це настільки неправильно": Боєць 3-ї ОШБР різко висловився про прірву між цивільними та військовими

Цивільне життя набагато важче, ніж "бойове". Тому що тут взагалі інший світ, і більшість речей ти не можеш зрозуміти. Про це розповів Данило “Серфер” Смирнов, командир штурмової групи 2-го механізованого батальйону 3-ї ОШБР в ексклюзивному інтерв’ю TSN.ua, передають Патріоти України.

“От у мене коксохім, Авдіївка — це ж нереальна історія. Ми були за 15 кілометрів від Донецького аеропорту. Це величезна історія. Ти підійдеш до будь-якої людини десь у кав’ярні, запитаєш, чи ти знаєш, що таке коксохім? Ні, не знає. Люди просто не розуміють, що взагалі в нас коїться. Вийти там ввечері на Хрещатик, подивитися, скільки там людей тусуються. Я не розумію, як так можна робити”, — каже військовий.

За його словами, цивільні п’ють алкоголь у центрі Києва, де за сто метрів стоять прапорці, біля яких вшановують пам’ять полеглих воїнів. “Взагалі це настільки неправильно, що люди не те, що забули, їм просто навіть байдуже. Вони думають, що війна їх ніяк не торкнеться. А я вважаю, що воювати будуть всі. Тому що війна зараз важка, і люди постійно потрібні. Якщо люди не будуть допомагати, то це буде дуже погано”, — розповів Данило Смирнов.

Хочуть здійснити ривок: Ворог заводить нові резерви на Покровському напрямку для літньої кампанії, - "Рубіж" НГУ

вівторок, 23 червень 2026, 8:03

Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...

Панічне рішення Кремля: Росія посилює ППО Москви оголяючи лінію фронту - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 7:00

Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...