"Вже два роки'': Вакарчук розповів про стосунки із Зеленським

Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук вже декілька років не спілкується з президентом України Володимиром Зеленським. Про це він заявив, відповідаючи на запитання про можливу коаліцію з партією "Слуга народу", повідомляють Патріоти України.

"Коли ти два роки не спілкуєшся ні особисто, ні по телефону (з Володимиром Зеленським. – Ред.) – складно сказати, які у тебе стосунки – погані чи хороші. Але партія "Голос" публічно неодноразово заявляла, що вона підтримуватиме всі позитивні реформи і пропозиції президента, які він буде вносити до Верховної Ради. І пропонуватимемо посилювати реформи", – підкреслив Вакарчук.

Водночас політик порівняв оточення президента Зеленського із "зомбі, які можуть заразити його вірусом старої політики".

"Створюється враження, коли новий президент прийшов до влади, і стара політика почала охоплювати його навколо, як у тих фільмах про зомбі. Знаєте, вони повертаються і є небезпека, що можуть заразити вірусом старої політики. Наше завдання – зробити так, щоб ті люди, які декларують зміни, – не були заражені", – пояснив лідер партії "Голос".

За останніми даними, партія "Голос" набирає більше 5% і проходить до Верховної Ради. А лідером гонки залишається пропрезидентська партія "Слуга народу", її готова підтримати майже половина виборців.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Чому "Слуга народу" набере менше голосів, ніж очікується: Соціолог дала пояснення

четвер, 18 липень 2019, 3:00

Цілком ймовірно, що "Слуга народу" набере менше голосів, аніж прогнозують соціологічні служби. По-перше, їх прихильники, здебільшого, молодь, яка роз’їдеться, по-друге - спрацює фактор абсолютної перемоги. Таку думку висловила директор фонду Демократи...

Хіти тижня. "Лошарик" как сигнал опасности странам арктического совета", - Злий Одесит

четвер, 18 липень 2019, 0:35

Мало хто акцентує увагу на тому, що у Росії не менші за амбітністю види на Арктику, ніж на Україну або будь-яку іншу країну. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Как-то раз, президент России Влад...