
Заяви Дональда Трампа щодо недостатніх видатків деяких країн-членів НАТО - стимулювали їх підвищення. Чим більше грошей виділятиметься на переозброєння Альянсу, тим більше допомоги надходитиме Україні, передають Патріоти України
Таку заяву в інтерв'ю «Главкому» зробив один із учасників української делегації на саміті НАТО, що представляв Верховну Раду, – голова Постійної делегації України у Парламентській Асамблеї НАТО, заступник голови парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Єгор Чернєв.
На думку нардепа, вимога Трампа щодо норми трат на НАТО у розмірі 2% від ВВП, виконання якої він вимагав від інших країн, є абсолютно справедливою. Вже зараз 23 країни Альянсу з 32 підтягнули свої видатки до цього рівня, і цей процес триває.
«Вже навіть лунають пропозиції збільшити ці видатки до 3% від ВВП або навіть більше. І це, чесно кажучи, грає абсолютно на нашу користь. Чим більше будуть виділятися гроші на озброєння та переозброєння Альянсу, тим більше допомоги може йти нам», – пояснив політик. Чєрнєв наголосив, що наразі проблема саме у нестачі виробництва, і Трамп може зіграти роль в активізації процесу. Нагадаємо, що 11 липня у Вашингтоні завершився триденний ювілейний саміт НАТО, приурочений до 75-ї річниці його створення.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...