Вже не 73,22% на 24,45%, але до рівноваги неблизько: Соціологи оновили дані з підтримки Зеленського та Порошенка, в т.ч. у "другому турі"

Президентський рейтинг діючого президента Володимира Зеленського більше ніж у два рази перевищує показники колишнього лідера Петра Порошенка. Про це свідчать результати опитування соціологічних служб SOCIS і "Центр Разумкова", зазначають Патріоти України.

Деталі: 44% опитуваних відповіли, що проголосували б за Зеленського, якби зараз знову проходив другий тур виборів за участі його і Порошенка. 20% готові віддати свої голоси за колишнього президента.

А так виглядає розподілення голосів серед тих, хто остаточно визначився:

Якби зараз проходив перший тур виборів, 26% українців проголосували б за Зеленського і 14% - за Порошенка. Далі йдуть Юрій Бойко, Юлія Тимошенко та інші.

Серед тих, хто остаточно визначився – 33% за Зеленського і 18% за Порошенка.

Дослідження проводилось 21 - 28 липня методом інтерв'ю "face-to-face" за місцем постійного проживання респондентів, без мешканців окупованих Криму та Донбасу. Загалом було опитано 4000 людей.

Україна попросила перенести візит Зеленського в Білорусь на рік, - посол

четвер, 24 вересень 2020, 16:22

Україна ініціювала перенесення на рік українсько-білоруського ІІІ Форуму регіонів, який повинен був відвідати президент Володимир Зеленський. Захід спочатку планувався на 8-9 жовтня в місті Гродно (Білорусь). Як повідомляє Інтерфакс-Україна, про зміну ...

Фокін вибачився за свою скандальну заяву про "повстанців" на Донбасі

четвер, 24 вересень 2020, 15:58

Перший заступник глави української делегації в Тристоронній контактній групі Вітольд Фокін вибачився за те, що в інтерв'ю "Українському радіо" назвав бойовиків на Донбасі "повстанцями", через що в Раді ініціювали його вихід з ТКГ. Про це Фокін сказав в...