Вже не зупинити: У Росії почався процес зміни влади, - розвідка

Президент Росії Володимир Путін серйозно хворий, і в РФ вже готується зміна політичного керівництва. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов в інтерв'ю Sky News, фрагмент якого опублікований на Facebook-сторінці Держспецзв'язку, передають Патріоти України.

"Це все призведе до зміни політичного керівництва Російської Федерації. Такі процеси вже запущено, і вони вже рухаються в цьому напрямку", - сказав Буданов.

Глава української розвідки уточнив, що рух у напрямку зміни політичного керівництва в РФ вже почався, і "його вже неможливо зупинити".

Буданов також підтвердив чутки про поганий стан здоров'я здоров'я Путіна. "Єдине, що я можу вам сказати – ми абсолютно це підтверджуємо: він перебуває в досить нехорошому психо-емоційному і фізіологічному стані. Він дуже сильно хворий. Одночасно у нього кілька значних захворювань, одне з яких – це рак", – сказав начальник ГУР.

Володимир Путін хворий - що відомо

Як вважають в американській розвідці, у Путіна може бути мозковий розлад, який був викликаний недоумством, хворобою Паркінсона або "стероїдною люттю", що виникає в результаті лікування онкологічних захворювань стероїдами.

У розвідувальному співтоваристві П'ять очей припускають, що військове вторгнення Росії в Україну може пояснюватися посиленням нездатності ясно мислити, оскільки він не був проінформований про можливі невдачі перед реалізацією своїх злочинних планів. Також преса на Заході підозрює у Путіна хворобу Паркінсона, Синдром Аспергера, рак підшлункової залози або рак спинного мозку.

"Без результату не повертайтеся": У Москві двірників змусили ночами розносити повістки

вівторок, 6 грудень 2022, 15:52

У Москві до тотальної мобілізації росіян приваблюють навіть двірників. Зокрема, співробітникам ДБК "Житловик" наказано розносити повістки до військкомату по Ломоносівському району, передають Патріоти України. Про це повідомили російські ЗМІ, визнані у ...

На догоду Кремлю: Угорщина заблокувала виділення Україні 18 млрд євро

вівторок, 6 грудень 2022, 15:44

Угорщина на засіданні Ради ЄС висловилася проти ухвалення пропозиції Єврокомісії виділити Україні у 2023 році 18 млрд євро фінансової допомоги.Про це повідомив у Twitter кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Джозвяк, передають Патріоти України. "Як і очі...