Вже отримали дозвіл: Росіяни збираються відновити ходу "Безсмертного полку" у Вашингтоні

У Вашингтоні росіяни планують вперше за кілька років провести ходу «Безсмертного полку». Цьогоріч відзначається 80 річниця завершення Другої світової війни, повідомляють Патріоти України.

Захід розпочнеться 3 травня о 15:30 (08:30 за Києвом) у Лафайет-сквері, поруч із комплексом Білого дому. Учасники мають пройти по Пенсильванія Авеню до меморіалу Другої світової війни в центрі Вашингтона. Біля меморіалу має відбутися «невеликий концерт». «Пройдемо з оркестром, піснями й портретами своїх героїв», – йдеться в буклеті.

Подія має бути узгоджена із місцевою владою і без дозволу проводити її заборонено. Співрозмовники журналістів, знайомі з планами заходу, повідомили, що нібито організатори вже отримали відповідний дозвіл.

«Безсмертний полк» – пропагандистська акція, яку окупанти проводять у РФ напередодні або 9 травня. Під час цього маршу родичі загиблих у Другій світовій війні росіян несуть у руках їхні портрети.

Нагадаємо, російська влада торік скасувала проведення 9 травня пропагандистської акції «Безсмертний полк» через «загрозу безпеці». Позаторік ходи теж не було. Заступниця голови Комітету Держдуми з праці, соціальної політики та справ ветеранів Олена Цунаєва пояснила рішення «загрозами громадській безпеці». Замість традиційної ходи з портретами родичів-військових часів Другої світової війни, пропонується розміщувати їх на громадському транспорті.

Тоді ж проведення «Безсмертного полку» скасували в Курській, Брянській, Білгородській, Рязанській та Псковській областях.

Джерело: Укрінформ

Міноборони України запровадило перший різновид контракту з гарантованою відстрочкою після служби

понеділок, 22 червень 2026, 6:51

Міністерство оборони України запровадило новий формат бойових контрактів для військовослужбовців, який передбачає чітко визначений термін служби та гарантоване право на відстрочку після його завершення, передають Патріоти України. . Нові контракти роз...

"Москва будет гореть": На Telegram-каналі мера столиці рф і з'явились проукраїнські гасла (фотофакти)

понеділок, 22 червень 2026, 6:33

У неділю, 21 червня, в особистому Telegram-каналі мера Москви Сергія Собяніна раптом з'явилися заклики перекидати кошти на Збройні сили України і гасла "Слава Україні", передають Патріоти України. . Пізно ввечері на каналі почали поширюватися масово п...