Вже працює по окупантах: Під Харковом бійці ТрО самостійно зібрали реактивну установку залпового вогню (відео)

Бійці Ізюмського батальйону тероборони із підручних засобів змайстрували реактивну установку залпового вогню. Відповідне відео опублікували на Facebook-сторінці батальйону, передають Патріоти України.

Як розповіли захисники, новостворену реактивну установку назвали "Партизан". Польові випробування техніки провели безпосередньо в бойових умовах. Зараз вона вже працює по окупантах. "Ми завжди знайдемо можливість покарати загарбників. Орки - стережіться!" - додали військові.

Є важливий елемент: Українка чесно розповіла про життя у непопулярній серед біженців країні ЄС

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:23

Бельгія не входить до числа країн ЄС, які прийняли найбільше українських біженців. Водночас українці, які оселилися там, часто відзначають високий рівень життя, стабільність та відповідний соцзахист. Про це розповіла українка Тетяна Фещенко, передають ...

Вибухи лунали кілька годин: У Тульській області дрони вразили найбільший хімзавод росії (фото, відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:06

Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...