Вже працює по окупантах: Під Харковом бійці ТрО самостійно зібрали реактивну установку залпового вогню (відео)

Бійці Ізюмського батальйону тероборони із підручних засобів змайстрували реактивну установку залпового вогню. Відповідне відео опублікували на Facebook-сторінці батальйону, передають Патріоти України.

Як розповіли захисники, новостворену реактивну установку назвали "Партизан". Польові випробування техніки провели безпосередньо в бойових умовах. Зараз вона вже працює по окупантах. "Ми завжди знайдемо можливість покарати загарбників. Орки - стережіться!" - додали військові.

Після виборів до Держдуми оголосять нову мобілізацію: Хай скрепоносці вивчають розпіарені Кремлем кадри про "звірств ТЦК" в Україні - на росії буде ще гірше

неділя, 28 червень 2026, 14:12

У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...

Дефіцит палива у ворога наростає: Зеленський підтвердив ураження у ніч на 28 червня ще двох НПЗ в Росії (відео)

неділя, 28 червень 2026, 13:58

Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...