Вже працює по окупантах: Під Харковом бійці ТрО самостійно зібрали реактивну установку залпового вогню (відео)

Бійці Ізюмського батальйону тероборони із підручних засобів змайстрували реактивну установку залпового вогню. Відповідне відео опублікували на Facebook-сторінці батальйону, передають Патріоти України.

Як розповіли захисники, новостворену реактивну установку назвали "Партизан". Польові випробування техніки провели безпосередньо в бойових умовах. Зараз вона вже працює по окупантах. "Ми завжди знайдемо можливість покарати загарбників. Орки - стережіться!" - додали військові.

"Приховане" послання: Аналітики ISW розкрили справжній зміст заяв Путіна про мир

середа, 24 червень 2026, 17:30

Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...

Неймовірне лицемірство: Сім'я близького до Кадирова депутата одночасно інвестує в нерухомість у Європі і підтримує російських військових

середа, 24 червень 2026, 16:59

Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...