Вже працює по окупантах: Під Харковом бійці ТрО самостійно зібрали реактивну установку залпового вогню (відео)

Бійці Ізюмського батальйону тероборони із підручних засобів змайстрували реактивну установку залпового вогню. Відповідне відео опублікували на Facebook-сторінці батальйону, передають Патріоти України.

Як розповіли захисники, новостворену реактивну установку назвали "Партизан". Польові випробування техніки провели безпосередньо в бойових умовах. Зараз вона вже працює по окупантах. "Ми завжди знайдемо можливість покарати загарбників. Орки - стережіться!" - додали військові.

Добре влаштувався: Науковець, який обґрунтував "автоматичне" повернення старої версії Конституції за Януковича - нині суддя КСУ

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:00

Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...

Путін не зупиниться? У НАТО отримали розвіддані про можливі провокації Росії проти країн Балтії

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:56

Розвідувальні служби кількох великих країн НАТО отримали інформацію про можливі плани Росії здійснити провокації проти країн Балтії та Польщі. Про це повідомляє британське видання The Guardian із посиланням на високопоставлене джерело в політичних кола...