Вже скоро: Російський політолог розповів, коли і чому в РФ почнеться велика криза

Російська влада поки що управляє громадянами за допомогою "ілюзії того, що вона потужна і грізна".

Валерій Соловей. Фото: Русский монитор.

До 2020 року в Росії почнуться процеси, які приведуть до кризи політичних еліт, так званої "гризні веж". Про це в інтерв'ю повідомив російський історик, політолог, професор МДІМВ Валерій Соловей, передають Патріоти України.

"Це станеться, але не скоро. Тому що локальні протести поки все-таки поодинокі. Їх не так багато. Я передбачаю, що в наступному році їх стане значно більше. І тоді в Москві і Петербурзі теж почнуться протести, але вони будуть носити політичний характер. А те, що ми називаємо кризою еліт, або, як ви висловилися "гризнею веж" почнеться дуже інтенсивно не раніше ніж через рік - у другій половині 2020-го року. В такій країні, як Росія, політичні процеси не відбуваються дуже швидко", - зазначив експерт.

За його словами, російська влада поки що управляє громадянами за допомогою "ілюзії того, що вона потужна і грізна". "Люди дуже бояться, вони залякані. Їм важко випростатися, заявити про свої права. Існує система адміністративно-поліцейського придушення. Вона працює все гірше, "йде в рознос", але вона поки існує. Влада створює ілюзію того, що вона потужна і грізна. А люди вірять ілюзіям. і для того, щоб вони перестали в ці ілюзії вірити, їм потрібно пройти через деякі етапи політичного і навіть швидше громадянського виховання. В Україні формувалося громадянське суспільство, були можливі найрізноманітніші типи протестів. У Росії протести загнані фактично під асфальт. Будь-які прояви суспільної свідомості тут практично вибивають з людей. Це була досить успішна стратегія і людям важко долати її наслідки. Але це вже почалося", - підкреслив Соловей.

"Рубикон для Зеленского, или Дадут ли иностранцам право покупать украинскую землю", - експерт

четвер, 19 вересень 2019, 16:26

"Президент и премьер много говорят об открытии рынка земли, но не говорят однозначно, позволят ли покупать землю иностранцам. Возможно, потому, что народ все еще против продажи земли как таковой", - пише у своєму блозі Денис Лавникевич, передають Патр...

Хіти тижня. Аж капці відлетіли: З'явилось фото розстріляного в Маріуполі вбивці "кіборгів" (фото 16+)

четвер, 19 вересень 2019, 15:30

Чи встигнув Роман Джумаєв пожалкувати про зроблений ним вибір в останню мить свого життя? Все одно, це вже нічого для нього не змінило. Вбивство в Маріуполі терориста "ДНР" Романа Джумаєва не залишило соцмережі байдужими, зазначають Патріоти України. ...