Вже скоро: Російський політолог розповів, коли і чому в РФ почнеться велика криза

Російська влада поки що управляє громадянами за допомогою "ілюзії того, що вона потужна і грізна".

Валерій Соловей. Фото: Русский монитор.

До 2020 року в Росії почнуться процеси, які приведуть до кризи політичних еліт, так званої "гризні веж". Про це в інтерв'ю повідомив російський історик, політолог, професор МДІМВ Валерій Соловей, передають Патріоти України.

"Це станеться, але не скоро. Тому що локальні протести поки все-таки поодинокі. Їх не так багато. Я передбачаю, що в наступному році їх стане значно більше. І тоді в Москві і Петербурзі теж почнуться протести, але вони будуть носити політичний характер. А те, що ми називаємо кризою еліт, або, як ви висловилися "гризнею веж" почнеться дуже інтенсивно не раніше ніж через рік - у другій половині 2020-го року. В такій країні, як Росія, політичні процеси не відбуваються дуже швидко", - зазначив експерт.

За його словами, російська влада поки що управляє громадянами за допомогою "ілюзії того, що вона потужна і грізна". "Люди дуже бояться, вони залякані. Їм важко випростатися, заявити про свої права. Існує система адміністративно-поліцейського придушення. Вона працює все гірше, "йде в рознос", але вона поки існує. Влада створює ілюзію того, що вона потужна і грізна. А люди вірять ілюзіям. і для того, щоб вони перестали в ці ілюзії вірити, їм потрібно пройти через деякі етапи політичного і навіть швидше громадянського виховання. В Україні формувалося громадянське суспільство, були можливі найрізноманітніші типи протестів. У Росії протести загнані фактично під асфальт. Будь-які прояви суспільної свідомості тут практично вибивають з людей. Це була досить успішна стратегія і людям важко долати її наслідки. Але це вже почалося", - підкреслив Соловей.

Хіти тижня. Попри санкції: Путін возив на зустріч із Зеленським "тіньового переговорника"

четвер, 12 грудень 2019, 5:00

Президент Росії Володимир Путін взяв із собою на "нормандський саміт" у Париж 9 грудня свого помічника і куратора щодо Донбасу Владислава Суркова у ролі так званого тіньового переговорника. "Сьогодні зоряний час Суркова – всі його конкуренти поза поряд...

Хіти тижня. Два сумнівних абзаци: Цимбалюк знайшов шпарину для Росії в комюніке "нормандської четвірки" (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 0:35

За словами журналіста, глава держави проговорив багато правильних речей про російсько-український конфлікт в процесі прес-конференції, але не сприяв тому, щоб вони були зафіксовані в підсумковому документі. Головним досягненням Росії в комюніке, підпис...