Вже спішно модернізує танки: Швеція готується до наземних боїв проти армії РФ (фото)

Збройні сили Швеції почали відродження своїх бронетанкових сил. Зокрема, знову сформований готландський полк приступив до відновлення танкової роти Lärbro. Вона буде укомплектована броньованими машинами Stridsvagn 122, які є ліцензійною копією німецького танка Leopard 2. Про це повідомляє видання armyrecognition.com, передають Патріоти України.

У випадку зі шведськими Збройними силами новина про відновлення танкової роти у складі піхотного полку дійсно вагома. За даними, наявними в відкритих джерелах, у армії Швеції на балансі всього 122 основних бойових танка Stridsvagn 122, які були поставлені на озброєння в період 1997-2002 років. Тоді вони покликані були замінити легендарні безбашенні шведські танки Stridsvagn 103.

Якщо ж спиратися на дані, які наводить ресурс armyrecognition.com, то роботи по відновленню бронетанкового парку армії Швеції йтимуть одночасно за такими напрямками: відновлення технічної готовності самих танків, підготовка інструкторів для навчання екіпажів і підготовка власне екіпажів для лінійних частин. Планується, що всі роботи з відновлення технічної готовності танків армії Швеції мають закінчитися до 2025 року.

Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...