Вже у вересні: Кривонос прогнозує серйозне загострення на Донбасі

Ексзаступник секретаря РНБО Сергій Кривонос не виключає, у вересні поточного року може загостритися конфліктна ситуація між Україною і Росією. Про це він заявив в прямому ефірі програми «Реальна політика», передають Патріоти України.

Як уточнив Кривонос, завдяки військовим навчанням «Захід - 2021» Росія зможе стягнути війська до кордону України не тільки з півдня і заходу, а й і з півночі. Генерал додав, що в літній час частина українського політикуму перебуває у відпустках, і коли всі повернуться до роботи буде вже пізно. Військовий додав, що Україна знову не буде готова до «вторгнення», як це було поточної весни, коли Росія стягнула свої війська до кордону і буде просити світову громадськість прийняти країну в НАТО.

З архіву ПУ. "Куда, псина ...бучая, тянешь Украину?": В Одесі ветерани АТО влаштували депутатам "ОПЗЖ" "теплий прийом" (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 23:05

Озброєні тітушки проросійським політикам не допомогли. У соціальних мережах опубліковано відео, як у вересні 2020 року активісти і патріоти зустріли депутата проросійської "ОПЗЖ" в Одесі, зірвавши проведення заходу, передають Патріоти України. Депутати...

У небі над Україною пролетіли канадські бойові винищувачі CF-18 (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 22:45

Канадські винищувачі CF-18 долучилися до багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021, що проходять в Україні, інформують Патріоти України. . Американський підрозділ Національної гвардії штату Вашингтон, у співпраці з канадськими військовими викликал...