Вже усе знайшлось? Білий дім заявив про наявність коштів для підтримки України

У Пентагону все ще є в розпорядженні кілька мільярдів доларів для надання допомоги Україні, цього вистачить для поставок на найближчі тижні. Про це заявив координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, передають Патріоти України.

«Ми за жодних обставин не можемо дозволити, щоб американська підтримка України була перервана. Час не наш друг», – йдеться у заяві.

За словами Кірбі, у США достатньо фінансових повноважень, щоб задовольнити потреби України на полях битв ще певний час, але їм потрібно, щоб Конгрес почав діяти.

«У Пентагону все ще є в розпорядженні кілька мільярдів доларів... Отже, подивіться, ми надаємо Україні безпекову допомогу приблизно кожні два тижні, і я думаю, ви продовжите бачити, що так буде і найближчими тижнями», – сказав Кірбі.

Проте американський посадовець зауважив, що за відсутності додаткового фінансування з боку Конгресу, можна буде зіткнутись з жорсткою зупинкою (по поставках допомоги – ред.). Кірбі пояснив, що зараз триває контрнаступ ЗСУ, є близько 6-8 тижнів гарної погоди і гарної бойової погоди, і США хочуть мати впевненість, що українці зможуть домогтися успіху.

Росія перекидає десант на лівобережжя Херсонщини, ворог намагається проникнути в тил ЗСУ, - Братчук

понеділок, 11 грудень 2023, 7:11

Російська терористична армія намагається зайняти позиції українських військових на лівобережжі Херсонської області. Для цього ворог перекидає туди десант. Зокрема, загарбники намагаються проникнути у тил ЗСУ та вибити українських захисників із лівого б...

"Нові цілеспрямовані зусилля в довгостроковій перспективі": Британія та Норвегія очолять морську коаліцію для задля "швидкого розвитку морських сил Україні

понеділок, 11 грудень 2023, 7:02

Британія разом із Норвегією очолили нову "морську коаліцію" для допомоги Україні. Нове об'єднання країн постачатиме кораблі та інші транспортні засоби українським захисникам для ведення бойових дій на морі. Про це у неділю, 10 грудня, повідомляє прес-с...