Вже втретє за місяць: У Москві горіла будівля МЗС

Один із працівників МЗС повідомив, що в підвалі офісу міністерства відбувалися ремонтні роботи, хоча у соцмережах у таку версію не дуже вірять.

Пожежа виникла у будівлі російського міністерства закордонних справ – у Москві на Смоленській площі – увечері 5 жовтня. Надзвичайники Росії підтвердили, що займання сталося в підвалі будівлі. Поки говорять про одного постраждалого, повідомляють Патріоти України.

В агентстві стверджують, що один із працівників МЗС не під запис повідомив, що в підвалі офісу міністерства відбувалися ремонтні роботи. У прес-службі російського МНС спершу повідомили лише, що "підрозділи прибули на місце, триває перевірка". Згодом, коли пожежу загасили, то висловили версію про причину інциденту: коротке замикання.

Ганьба Зе-команди: "Зеленський всюди став своїм серед чужих і чужим серед своїх", - Фурса

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:27

Так. Мені сподобалися підсумки місцевих виборів в Україні. Тому що той негатив, який ми бачимо, був очікуваним і передбачуваним. Від Шарія в Харкові до Попова в Києві. Якщо не жити в своєму маленькому світі, дивитися на цифри соціологів (не всіх підряд...

З архіву ПУ. Вирішили сховати вкрадене надійніше: Через Кримський міст у Росію перегнали бойову авіацію (фото)

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:00

СУ-27 переганяли на автотранспорті з Криму в бік Краснодарського краю Російської Федерації. По Кримському мосту знову пересувається військова техніка. Раніше тут була зафіксована колона вантажівок КамАЗ, а тепер через міст перевозять бойову авіацію. Ві...