
Наші оборонці знову розбили "елітну" дивізію російських військ під Ізюмом у Харківській області. Від попереднього розгрому минуло лише кілька днів. Ці війська окупанти вчергове підтягнули з перегрупування, але 21 червня українські захисники знову їх знищили. Про це 24 каналу повідомили джерела у розвідці, передають Патріоти України.
"Елітні" війська Росії вже не вперше відправлять за кораблем на цьому напрямку. Попередній розгром був 15 – 16 червня. Тоді під Ізюмом українським оборонцям вдалося знищити частину танкових військ.
Вражає, що серед загиблих були хлопці по 19 – 20 років. Зокрема, це уродженці Красноярського краю, Тамбова, Карелії, Іркутської області. Ймовірно, такий молодий вік свідчить, що Кремлю вже нема кого відправляти на війну.
До речі, також у розвідці повідомили, що ворожа 16 окрема бригада спеціального призначення втікає з-під Слов'янська. Окупанти накивали п'ятами через втрату боєздатності.
Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...
- Візіком карти. У Генштабі ЗСУ повідомили, що у ніч на 28 червня у окупованому Криму Сили оборони уразили залізничний міст у районі Ічок (колишній Ічківський, наразі Феодосійський район, - ПУ), який використовується окупантами для перекидання військ т...