Вже знайшли рішення, але..: Німці не просто так не поспішають відмовлятися від російського газу

У німців немає стаціонарних СПГ-терміналів, однак для відмови від російського газу можна взяти в оренду або придбати плавучі термінали-регазифікатори. Про це в ексклюзивному інтерв'ю заявив президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар, передають Патріоти України.

"Оскільки в Європі залишається менше власного видобутку, то газ надходить з інших джерел: традиційно з Норвегії та Алжиру, а також все більше скраплений газ. У світі за ці роки відбулася революція скрапленого газу, тому зараз потрібно дивитися в цьому напрямку. Так, у німців немає стаціонарних СПГ-терміналів, але можна взяти в оренду або придбати плавучі термінали-регазифікатори", - заявив експерт.

Він також зазначив, що така практика відома і саме так вчинили Литва і Хорватія. "Подібно до того, як це зробила Литва і Хорватія. Тим більше, що у німців набагато більше фінансових можливостей. Кілька таких мобільних терміналів могли бути розміщені в німецьких портах, але ми не спостерігаємо належної активності в цьому питанні. Разом з тим ми чуємо багато пояснень, чому вони не можуть замінити російський газ. До кінця року повністю відмовитися від газу дійсно неможливо, але хоча б скоротити – це можливо. Причина такої позиції - відсутність політичної волі, а також серйозний тиск на уряд з боку "шредеризованих елементів", яких чимало наплодили російські спецслужби та "Газпром" разом з "Газпромбанком", - зазначив експерт.

Джерело: УНІАН

Не дарма в Кремлі панікують: Україна має засоби для здійснення ударів по території РФ на глибину до 1000 км, - Згурець

четвер, 9 лютий 2023, 7:35

Розвідувальні безпілотники "Стриж" є у запасах України, які до війни застосовувались як швидкісні мішені для тренування систем ППО, заявив Сергій Згурець, передають Патріоти України. Читайте далі:. Почнемо з рекордних втрат ворога, які зафіксував наш Г...

"Буде просити на колінах": Поки триває війна, Путін живе, але в нього завершуються можливості для маневру, - експерт

четвер, 9 лютий 2023, 6:30

Президент Росії Володимир Путін продовжуватиме війну проти України, адже це спосіб збереження його влади, проте в нього завершуються фінансові, ресурсні можливості для маневру. Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів заступник директора Центру армії, конвер...