
Російський окупант розповів своєму другу про взятого в полон українського танкіста, якого вони після допиту застрелили. Він пояснив це тим, що "одного-двох полонених у живих не залишають", передають Патріоти України.
Про це йдеться у перехопленій Головним управлінням розвідки Міноборони телефонній розмові рашистів. Серед іншого, загарбники у розмові обговорюють зарплатню, яку їм платять за звірства в Україні.
"Одного танкіста у полон взяли. … Допитали його нах*й і застрелили. ... Да нах*й треба. Якби хоча б 10 чоловік, а 1-2 –нє, нах*й", – розповідає росіянин. Також він розповів про те, як ЗСУ обстрілюють їхні позиції та про мертвих російських військових.
"Сидиш і просто над тобою міни, свист бл*ть, е*ошать. Та бл*ть сильно тут не розповіси. Та недавно тут цирк був нах*й. П*зда, що тут не бачив блін. Ноги, руки, там пів тіла", – описує окупант будні перебування росіян в Україні.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....