
Командувач операції Об'єднаних сил Олександр Павлюк попередив, що у разі "лобового" наступу на Україну зі сходу російська армія і бойовики зазнають величезних втрат, і самі це розуміють. Про це генерал Павлюк розповів в інтерв'ю "Радіо Свобода", зазначають Патріоти України.
"Йти в лоб – це для них дуже небезпечно, це величезні втрати з їхньої сторони".
Деталі: З огляду на це, пояснив Павлюк, противник як один із варіантів наступу розглядає спробу оточити сили ООС на Донбасі, відрізати від решти України і поступово знищити.
За словами командувача, цю можливість у ЗСУ враховують і посилюють свою готовність на відповідних напрямках.
Крім того, нагадав Павлюк, на озброєнні в України є сучасні американські протитанкові ракетні комплекси "Джавелін", і при необхідності сили ООС готові їх застосувати.
Водночас командувач зазначив, що наразі, як таких, дій противника щодо можливого наступу в українській армії не бачать.
Більше того, як розповів командувач, ще навесні біля кордонів України було 53 російських батальйони, а зараз – лише 40. І це не такий "кулак", яким можна "пробити" Україну, особливо зараз, коли в Україні до пів мільйона людей з досвідом бойових дій.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...